Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Instagram keşfet neden yok? Instagram keşfet yerine reels kapatma

Instagram kullanıcıları Instagram'a gelen yeni güncellemenin şaşkınlığını yaşıyor. Milyonlarca kullanıcı bugün Instagram'a girdiğinde keşfet bölümünü göremeyince Instagram keşfet neden yok diye sordu. Keşfet'in yerinde Reels bölümünün olduğunu görenler "Gerçekten Instagram keşfet kaldırıldı mı" diye merak ediyorlar...

Instagram keşfet neden yok? Instagram keşfet yerine reels kapatma

Popüler sosyal paylaşım platformu Instagram, kullanıcılarını şaşırtan bir güncelleme yaptı. Kullanıcılar bugün yeni kişilere ulaşmayı ve farklı paylaşımları takip edebilmeyi kolaylaştıran Instagram Keşfet bölümünün yerinde Reels bölümünü gördü. Bu durum Instagram Keşfet neden yok sorularını beraberinde getirdi. Peki, Instagram keşfet yerine gelen reels nedir?

İNSTAGRAM KEŞFET KALDIRILDI MI?

Instagram'da farklı hesaplara ve paylaşımlara ulaşmayı kolaylaştıran Keşfet bölümü kaldırılmadı sadece yeri değiştirildi. Keşfet bölümü anasayfanın üst köşesine, DM bölümünün yanına taşındı. Eski yerinde Instagramın yeni özelliği olan Reels bölümü var.

İNSTAGRAM REELS NEDİR?

Instagram Reeals içerik üretici olmak isteyenlere kendilerini ifade etmek için yeni bir alan tanıyor. Reels videolaro Story ya da gönderi olarak paylaşılabilirsiniz. Hesabı herkese açık olanların videoları Keşfet sekmensinin Reels bölümünde herkes tarafından görülebilecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!