İngiltere kupayı kazanırsa 'soyunacağım' dedi!

İngiliz televizyonlarının güzel sunucusu Rachel Riley, futbolseverlere tarihi bir vaadde bulundu! Riley, İngiltere'nin kupayı kazanması halinde ekran karşısında soyunacağını açıkladı.

İngiltere kupayı kazanırsa 'soyunacağım' dedi!

İngiliz futbolseverlerin de yakından tanıdığı, ekranların sempatik yüzlü spikeri Rachel Riley, Rusya'da devam eden Dünya Kupası finali ile ilgili büyük bir vaadde bulundu.

Riley, İngiltere'nin 15 Temmuz'daki finale kadar gitmesi ve kupayı kazanması halinde ekran karşısında soyunacağını açıkladı!

Kişisel twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Rachel Riley'nin bu vaadi futbolseverlerden büyük ilgi gördü. Erkek twitter kullanıcıları güzel sunucunun açıklamasının ardından #ComeOnEngland (Haydi İngiltere) etiketi ile paylaşımlarda bulunmaya başladı.

Güzel sunucu, reytingi hayli yüksek olan Countdown isimli programda sunuculuk yapıyor ve takipçi kitlesi hayli fazla. İngiltere'nin kupayı kazanıp kazanamayacağı ve sonrasında Riley'nin vereceği tepki de şimdiden merak konusu.

Rachel Riley'nin TV programlarındaki sıcak tavırları ve neşeli kişiliği, kısa sürede ciddi bir hayran kitlesine ulaşmasına neden oldu. Güzel sunucu zaman zaman İngiliz gazetelerinin magazin sayfalarında da boy gösteriyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!