Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Informa Akademi'ye büyük ilgi

PERYÖN Güney Marmara Şubesi'nin BTSO'nun işbirliği ile gerçekleştirdiği 5. Yönetim Zirvesi'nde Informa Akademi'ye ilgi büyüktü.

Informa Akademi'ye büyük ilgi

 

Zirvenin Informa Akademi açısından olumlu geçtiğini söyleyen  Informa Akademi Eğitim ve İnsan Kaynakları Koordinatörü ve Kurucusu Mehtap Taşkıran, zirvede gördükleri ilgi karşısında mutlu olduklarını pek çok firma ile önemli temaslarda bulunma fırsatı yakaladıklarını ifade etti.

BTSO işbirliği ile sanayici ve iş adamlarını Güney Marmara'nın en büyük Yönetim Zirvesi'nde buluşturan PERYÖN Güney Marmara Şubesi, "Yönetmek Sanattır-Yaptıklarım, Yapamadıklarım" ana temasıyla gerçekleşen zirvede ayrıca pek çok firmanın kendini ifade etme fırsatını da sundu. Firmalara ve bireylere İK, Diksiyon, Dış Ticaret eğitimleri ve Koçluk Hizmetleri ile Bursa'da fark yaratan Informa Akademi; 5. Yönetim Zirvesi'nde açtığı stand ile zirvenin ilgi odağı oldu. Değişen ve gelişen şirket yapıları içinde insan kaynaklarının olduğundan daha stratejik bir rol oynamaya başladığını belirten Informa Akademi Eğitim ve İnsan Kaynakları Koordinatörü ve Kurucusu Mehtap Taşkıran, bu zor kaynağın etkin yönetilmesi ve yüksek performans ile şirkete katma değer sağlanmasının firmalar adına büyük önem taşıdığını söyleyerek, "Zirvede standımıza gelen firmaları bu konuda bilgilendirerek Informa Akademi'nin farkını tanıtma fırsatını elde ettik" dedi.

Zirvenin Informa Akademi açısından verimli geçtiğinin altını çizen Mehtap Taşkıran, "Zirvede pek çok firma ile önemli temaslarda bulunduk ilerleyen dönemde bu temaslarımızı somut adımlara dönüştüreceğiz" diye konuştu.   

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!