İnegölspor sahneye çıkıyor

TFF 2. Lig'de 2018-2019 sezonu hafta sonunda oynanacak müsabakalarla başlayacak. Bursa temsilcisi İnegölspor sezonu Niğde'de açacak.

İnegölspor sahneye çıkıyor

TFF 2. Lig'de yeni sezonda toplam 38 takım, 18'erli olarak beyaz ve kırmızı gruplarda çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek.

Sezon sonunda her iki grupta birinci olan takımlar doğrudan 1. Lig'e yükselecek. Gruplarda 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar, 1. Lig'e çıkacak 3. ekibin belirleneceği play-off müsabakalarına katılacak.

Ligde normal sezon sonunda her iki grupta 16, 17 ve 18. sıraları alan toplam 6 takım TFF 3. Lig'e düşecek.


ESKİ TİMSAH KARAGÜMRÜK'TE Süleyman Hurma'nın başkanlığını yaptığı Fatih Karagümrük'te yeni sezon öncesinde teknik direktörlüğe Yusuf Şimşek getirildi.

Kırmızı Grup'ta mücadele edecek Fatih Karagümrük, kadrosuna Süper Lig tecrübeleri bulunan Mehmet Batdal, Erkan Zengin, Yiğit İncedemir, Sanharib Malki, Şenol Can, bir dönem Bursaspor forması giyen Merter Yüce, Turgut Doğan Şahin ile Benjamin Fuchs'u dahil etti.

İŞTE PROGRAM

Kırmızı Grup

2 Eylül Pazar:

16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tuzlaspor (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17.00 Fatih Karagümrük-Menemen Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

17.00 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Pendikspor-Sivas Belediyespor (Pendik)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

17.00 Darıca Gençlerbirliği-Tokatspor (Darıca İlçe)

20.00 Tarsus İdmanyurdu-BUGSAŞ Spor (Tarsus İlçe)

20.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP)

Beyaz Grup

1 Eylül Cumartesi:

16.30 Hacettepe-UTAŞ Uşakspor (OSTİM)

16.30 Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

2 Eylül Pazar:

16.00 Gaziantepspor-Ankara Demirspor (Gaziantep)

16.30 Niğde Anadolu Futbol Kulübü-İnegölspor (Niğde 5 Şubat)

16.30 Kastamonuspor 1966-Sancaktepe Belediyespor (Gazi)

17.00 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

17.00 Sarıyer-Manisaspor (Yusuf Ziya Öniş)

17.00 Bayrampaşa-Gümüşhanespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

20.00 Samsunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!