Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İNEGÖL ŞÖFÖRLER ODASI'INDAN BESOB'A ZİYARET

İnegöl Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Baş Danışmanı Muzaffer Balcıoğlu'nu ziyaret etti. Balcıoğlu, BESOB'daki makamında ağırladığı Korkmaz ile esnaf ve sanatkarların meselelerini konuştu.

İNEGÖL ŞÖFÖRLER ODASI'INDAN BESOB'A ZİYARET

Esnaf ve sanatkarların meselelerinin çözümü için BESOB ile birlikte çalıştıklarını söyleyen Muzaffer Balcıoğlu, "Bursa'da 100 bin dolayında esnaf ve sanatkarımız var. Bilindiği gibi BESOB'un çabaları ile Kestel'e TOKİ iş birliğiyle Esnaf Sanayi Sitesi yapılmaktadır. Bu çok önemli ve büyük bir eserdir. Bu eser tamamlandığında Bursa'da mahalle aralarında sıkışıp kalan esnaf ve sanatkarlarımız ferah bir mekanda iş yapacaklardır. Böylece il merkezindeki sıkışıklık da son bulacaktır" dedi.
Balcıoğlu BESOB'un yakın bir geçmişte İnegöl'deki esnaf ve sanatkarlar için bir hizmet binası yaptırdığını hatırlatarak, "İnegöl'deki esnaf ve sanatkarlarımızdan başka talepler geldiğinde bunlar da değerlendirmeye alınacaktır. BESOB esnaf ve sanatkarlarımızın meselelerini halletmek için kurulmuş bir üst birliktir. BESOB Başkanımız aynı zamanda TESKOMB yönetiminde olduğu için Bursa ve ilçelerindeki esnaf ve sanatkarlarımızın sesi Ankara'da daha da gür çıkmaktadır" diye konuştu.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!