İnegöl'de çöplük yangını

Bursa'nın İnegöl ilçesinde eski çöplük bölgesinde meydana gelen yangın, kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

İnegöl'de çöplük yangını

Edinilen bilgiye göre olay, İnegöl Alanyurt Mahallesi ile Hamzabey Köyü arasındaki eski çöplükte meydana geldi. Bilinmeyen sebeple çıkan yangın vatanndaşları korkuttu. Yangın çöplüğün üst bölümündeki çalılık alana da sıçradı. Çöplük alanda yangın sebebiyle küçük patlamalarda yaşanıyor. Olay yerine çok sayıda itfaiye aracı sevk edilirken, yangın söndürme çalışmaları devam ediyor. 

ÇÖPLÜK YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI 

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, 1990 yılından beri çöplük olarak kullanılan bölgede meydana gelen yangın, kontrol altına alındı.
Edinilen bilgiye göre olay, İnegöl Alanyurt Mahallesi ile Hamzabey Köyü arasındaki alandaki çöplükte meydana geldi. Bilinmeyen sebeple çıkan yangın, vatanndaşlara korkulu anlar yaşattı. Yangın, rüzgarın etkisi ile çöplüğün üst bölümündeki çalılık alana da sıçradı. İş makinaların ve itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın kontrol altına alındı. Sıkışmaların etkisi ile alanda küçük patlamalar meydana geldi. Kontrol altına alınan yangının tekrar büyümesini önlemek için her ihtimale karşı olay yerinde çok
sayıda itfaiye aracı bekletildi.
Kontrol altına alınan yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı. 

İnegöl'de çöplük yangını İnegöl'de çöplük yangını
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!