Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İlhan'a vefa

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, geçtiğimiz aylarda Ankara'da kalp krizi geçirerek vefat eden eski Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal İlhan adına Millet Mahallesi'ne park yapacaklarını açıkladı.

İlhan'a vefa

Toplam 17 bin metrekarelik araziye yapılacak parkın 11 bin metrekaresinin yeşil alan, 600 metrekaresinin kullanım alanı olacağını belirten Başkan Keskin, "Millet Mustafa Kemal İlhan Sağlıklı Yaşam Parkı'nda yok yok. Engelli çocuk oyun alanından süs havuzuna, plaj futbol-voleybol sahasından kondisyon alanına, çocuk oyun ünitelerinden 35 araçlık otoparka, kauçuk yürüme yolundan kafeye kadar bir çok sosyal donatıya sahip parkta Mustafa Kemal İlhan'ın adı yaşatılacak" dedi.
Mustafa Kemal İlhan'ı rahmetle andıklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, "Eski başkan yardımcımız olan İlhan çok değerli bir çalışma arkadaşımızdı, kendisiyle çok güzel icraatlara imza attık. Meclisimizde karar alarak, Millet Mahallesi'nde yapı devam eden parka ismini verdik. Allah geride kalan ailesine ve dostlarına sabır versin, mekanını cennet eylesin" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!