Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İki yıllık rötarlı balayından döndüler

Yoğun televizyon dizisi çekimleri nedeniyle balayına çıkamayan Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu ilk fırsatta soluğu Uzakdoğu ve Avusturalya'da aldılar

İki yıllık rötarlı balayından döndüler

Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu iki yıllık gecikmiş balayına bu yaz çıktılar. Bütün yaz Uzakdoğu ile Avusturalya'yı gezen Atasever ile Hacıoğlu, mutluluklarının sırrının büyüklerinin sözünü dinlemek olduğunu dile getirdi.

'FIRSAT BU FIRSATTIR' DEYİP YOLA ÇIKTILAR
İki yıl önce evlenen Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu, televizyon dizisi çalışmaları nedeniyle balayına çıkamamışlardı. Balayı için ancak bu yaz fırsat bulan Atasever ile Hacıoğlu, 'Fırsat bu fırsattır' diyerek soluğu önce Uzakdoğu'da ardından da Avusturalya'da aldı. Çin ve Japonya'nın ardından Avusturalya'ya geçen çift oldukça uzun süren balayı tatilinden döndü.

MUTLULUKLARININ SIRRI BÜYÜKLERİ
Vildan Atasever ile İsmail Hacıoğlu ile oldukça huzurlu bir yaşam sürdüğünü dile getirirken mutluluklarının sırrının büyüklerinin sözlerini dinlemek olduğunu dile getirdi. Atasever, "Kendimi çok şanslı hissediyorum. Mutluluğun sırrı ise biz büyüklerimizin sözünü çok dinleriz. Onlar anlatır biz dinleriz. Öğrendik ki evlilikten ne istediğini bileceksin. Eğer bilmezsen bırak evliliği hiçbir yerde mutlu olamazsın Allah'ım bizi korusun" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!