İhracatçılara sermaye piyasası araçlarını kullanma semineri

Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) üyelerini bilgilendirmeye devam ediyor.

İhracatçılara sermaye piyasası araçlarını kullanma semineri

UİB, ihracatçıların sermaye piyasası araçlarını kullanarak kaynak meselesini nasıl çözeceklerine ışık tutacak olan "Sermaye Piyasaları, Yatırım, Borsa ve Şirket Finansmanı" başlıklı eğitim semineri düzenleyecek. Seminer Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) koordinatörlüğünde UİB'in organizasyonunda gerçekleştirilecek.
TİM, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği (TSPAKB) ve Vadeli Opsiyon Borsası (VOB) yetkililerinin sunumlar yapacağı seminerle, firmalara sermaye piyasasının sunduğu imkanlardan yararlanmasının yolları gösterilecek.
13 Aralık 2011 Salı günü saat 14.00'de UİB Genel Sekreterliği Konferans Salonu'nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek eğitim seminerinde, "Sermaye Piyasası Reel Ekonomiye Nasıl Katkı Sağlar? Borsaya Açılma Bir Şirkete Ne Kazandırır? İhracatçının Türev Piyasalarda Riskten Korunması, Sermaye Piyasaları ve Şirket Finansmanı, Sermaye Piyasalarında İMKB ve Finansmanına Katkıları, Sermaye Piyasalarında Aracı Kuruluşların Rolü, İhracatçının Türev Piyasalarda Riskten Korunma Yolları" anlatılacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!