Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

İbrahim Ayşegül'ün ilk erkeği

Seda Sayan, İbrahim Tatlıses'in evliliği hakkında konuştu: İbo sağ gösterip sol vurdu!

 İbrahim Ayşegül'ün ilk erkeği

İbrahim Tatlıses (59) tedavi gördüğü Maltepe Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ünlü türkücü 12 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayşegül Yıldız'la (30) hayatını birleştirdi.

Bu sürpriz nikah magazin gündemine de bomba gibi düştü. Ünlü türkücünün yakın arkadaşı Seda Sayan da sürpriz nikahla ilgili açıklamalarda bulundu..
'DERYA İLE EVLEN DEDİM'
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan programında İbrahim Tatlıses'in kendisi için çok önemli ve özel olduğunu söyleyen Seda Sayan, "O benim canım. Ben onunla her buluştuğumda Derya Tuna ile evlenmesi gerektiğini söylemiştim. Ama o sağ gösterip sol vurdu. Zaten Ayşegül Yıldız'ın ilk erkeği İbrahim Tatlıses'tir" dedi.

'İBRAHİM TERCİHİNİ YAPTI'
İbrahim Tatlıses'le çok kavga ettiğini belirten Seda Sayan, "Hatta bir gün Derya Tuna'nın Maksim'de sahne alacağı zaman Derya Hanım'ın yanında olduğum için çok ağır kavga ettik. Hastane döneminde 3 kadın bir birine girdi. Kavgada ağıza alınmayacak küfürlerin haddi hesabı yoktu ama İbrahim Bey tercihini yaptı" şeklinde konuştu.

'AYŞEGÜL'ÜN HAYATINDAKİ İLK ERKEK İBRAHİM'
İbrahim Tatlıses'in ailesinin de hep Ayşegül ile evlenmesini istediğine dikkat çeken Seda Sayan sözlerine şu şekide devam etti: Ayşegül'ün hayatındaki ilk erkek İbrahim. Ondan tabii ki bir çocuk isteyecek. 'Bu evliliği hak etmedi' diyenler var. Ama İbrahim, Ayşegül'ün ilk erkeğidir. Ayşegül 16 yaşındayken, 1997 yılında Bodrum'da tanıştılar. Ayrıca İbrahim'in oğlu Ahmet, Ayşegül'ü onaylıyor, Derya'dan ise nefret ediyor. Bu evlilik için Perihan Savaş'tan da onay alınmış.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!