Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hülya Avşar kızı Zehra'yı savundu

Hülya Avşar, kızı Zehra ile ilgili ilk kez konuştu.

Hülya Avşar kızı Zehra'yı savundu

Hülya Avşar, kızı Zehra'nın eski erkek arkadaşını kıskandığı için kavgaya karıştığı ve bir kızın üzerine demlik fırlattığı iddiasıyla ilgili suskunluğunu bozdu: "Zehra'nın erkek arkadaşı yok. Zaten son dönemde sınavlar yüzünden başı ders kitaplarından kalkmıyor çocuğun."

Önceki gün Haliç Üniversitesi Hülya Cup Turnuvası'nın Tarabya TED'deki basın toplantısına katılan Hülya Avşar, toplantı sonrası kızı Zehra Çilingiroğlu'yla ilgili sorulara da yanıt verdi.

SEVGİLİSİ DEĞİL

Ünlü oyuncu, Zehra'nın eski erkek arkadaşını kıskandığı için bir kızın üzerine demlik fırlattığı haberlerinin doğru olmadığını söyledi. "Yeni nesil birbirine olan sevgisini farklı biçimde gösteriyor. Zehra, yarın başka bir arkadaşına da sarılabilir. Buna hemen aşk dememek lazım. Bu haberler tamamen provoke amaçlı... Benim canımı acıtmak için kızımın adını kullanıyorlar" diyen Hülya Avşar, kamera görüntüleri olduğunun hatırlatılması üzerine ise şöyle konuştu: "Evet ama erkek arkadaşını kıskandı yorumu falan ne alaka? Zehra'nın erkek arkadaşı yok ki... Bugün o arkadaşlarıyla nasıl samimiyse, yarın başka arkadaşlarıyla öyle görebilirsiniz. Zaten sınav dönemi... Ne erkek arkadaşı, ne de başka bir şeyi düşünecek vakti var. Başı ders kitaplarından kalkmıyor çocuğun. Tamamen tahrik sonucu, başka bir arkadaşının hatası yüzünden bu noktaya geldiği için olayı büyütmek istemiyorum. Önemli de değil, nasılsa bir şekilde gerçekler duyulur, öğrenilir."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!