Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hülya Ağansoy hayatını kaybetti

YERALTI dünyasının ünlü ismi Nurullah Tevfik Ağansoy'un eşi Hülya Ağansoy vefat etti.

Hülya Ağansoy hayatını kaybetti

Hülya Ağansoy'un yaşamını yitirmesini ailesi duyurdu. Hülya Ağansoy'un yarın toprağa verileceği öğrenildi.

Yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Alaattin Çakıcı'nın eşini öldürmesinin ardından morgda yaptığı intikam yeminiyle hatırlanan Hülya Ağansoy vefat etti. Hülya Ağansoy'un ölüm haberini ailesi Facebook hesabından verdi.

Yeraltı dünyasında ses getiren 1996 yılındaki olayda Alaattin Çakıcı, Nurullah Tevfik Ağansoy'u Bebek'te öldürtmüştü. Hülya Ağansoy, Nurullah Tevfik Ağansoy ile evliliği boyunca 40 yıl yeraltı dünyasının bir çok olayına şahitlik etti. Hülya Ağansoy yeraltı dünyasının sırlarına hakimdi ve bu sırları kendisiyle birlikte mezara götürdü.

EŞİ ALAATTİN ÇAKICI'NIN ESKİ ARKADAŞI VE ORTAĞIYDI

Eski ülkücülerden Nurullah Tevfik Ağansoy, daha sonra yeraltı dünyasına girmiş ve yine kendisi gibi kabadayı olan Alaattin Çakıcı ile arkadaşlık ayrıca çeşitli işlerde ortaklık yapmıştı.

MORGDA İNTİKAM YEMİNİ ETMİŞTİ

Kanser hastalığı ile mücadele ettiği öğrenilen Hülya Ağansoy, eşi öldürüldükten sonra morgda ellerinden tutarak, intikam yemini etmesinin görüntüleri, uzun süre medyada yeralmıştı.

Hülya Ağansoy'un yaşamını yitirmesini oğlu Kürşad ve Kızı Asena Melike Ağansoy, Hülya Ağansoy'un kendi facebook sayfasından paylaştılar.

HÜLYA AĞANSOY KİMDİR?

Hülya Ağansoy, yeraltı dünyasının ünlü ismi Nurullah Tevfik Ağansoy'un eşiydi.Hülya Ağansoy,evliliği süresince 40 yıl yeraltı dünyasının bir çok olayına şahitlik etti.Hülya Ağansoy'un  2 çocuğu var. Hülya Ağansoy'un oğlunun ismi Kürşad, kızının ismi ise Asena Melike'dir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!