HÜDA PAR'ın milletvekili aday listesi

HÜDA PAR'ın 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.

HÜDA PAR'ın milletvekili aday listesi

Listeye göre, milletvekili adayı gösterilen isimler ve bu isimlerin aday gösterildikleri iller şöyle: 

ADANA

VEDAT TURGUT

SALİH DEMİR

VEYSİ SONKAYA 

MURAT TEMUR

YILDIRAY KORKUTAN

YUSUF YAMAN 

HÜSEYİN AYAYDIN

MUSTAFA YAVUZ

HAKAN ÖZBAY

YILMAZ GEÇER

MUSTAFA ÇİÇEK

ABİDİN SERİN

HANİFİ ÖZOĞUL

ÖMER ERKUŞ

FETHULLAH BEYAZÇİÇEK 

 

ADIYAMAN

ALİ ÇELİK

MUSTAFA YETİŞ

BİLAL DEMİR

İBRAHİM ÜSTÜN

ELİF ŞÜHEDA TÜRK

 

AFYONKARAHİSAR

ADEM ATLİ

İBRAHİM HALİL UÇAR

RECEP ARSLAN

BÜLENT KOÇ

MEHMET CİHAN 

MELİK DOĞAN

 

AĞRI

ŞABAN GÖKHAN

BURHAN ASLAN 

CEMAL ARVAS

DOĞAN ÖZMEN

 

AMASYA

ADEM KILINÇ

MÜSLÜM YILMAZ 

ALİ BOZKURT

 

ANKARA 1. BÖLGE

ABDULSAMET YALÇIN

OSMAN GÜLEBAK 

OSMAN UÇAK

MURAT GÜNAYDIN 

M.ATA ZİLELİ

RAMAZAN YILDIRIM

ALİ BOSTANCI 

CEMAL BOSTANCI

MUHAMMED KELEŞ

M ŞAH ÇELİK

CEVRİYE UŞAR 

ŞEYMA DEMİRER

EMİNE ALPSOY

 

ANKARA 2. BÖLGE

ŞAHZADE DEMİR

HASAN BOZDAŞ

YUSUF ALPSOY

AHMET PUSA

YASİN ÖZTAŞ

BAHRİ ALTINDAĞ 

PINAR NASER 

ÖZNUR KOYUNCU

KADİR KAYA

MÜCAHİT AVCI

YAKUP DEDE 

 

ANKARA 3. BÖLGE

CEMAL ÇOBAN

MEHMET ÖZTÜNÇ

TAHA SÖĞÜT

FAYSAL ÖZTÜRK 

SUAT ALPSOY

ZEYNEP YALÇIN

HAVVA YAVUZ 

REMZİYE YILDIRIM

ENGİN DİLBAZ

SEYİD AHMET KOYUNCU

RÜSTEM UŞAR 

İSLAM AVCI

 

ANTALYA

EYYÜP YANAÇ

ABDULBAKİ ÖZDEMİR

RIFAT KARADAŞ

ŞERAFETTİN ŞİMŞEK

HASAN HÜSEYİN CEYHAN

İSMAİL KAYA

ABDULLAH DEMİRTAŞ 

AHMET ÇETİN

ŞEVKİ YUMUŞAK 

GÜLGEŞ YILDIRIM

İSLAM DURMAZ

FIRAT YALÇIN

ZAFER TEKMAN 

NURULLAH BAĞRIYANIK

FATMA TÜRK

MUHAMMED ŞAHİN

 

ARTVİN

YUSUF ÖZDEMİR

MEMDUH ÇETİZ

 

AYDIN

MUSTAFA ÖZKAN

CENBELİ GÜLER

BİLAL GÜVENÇ 

AYATULLAH UYAR

HASAN YEGÜL

AHMET KOCA

YUSUF YAMAN 

YUNUS GÜRYELİ

 

BALIKESİR

YAKUP AKSOY

ABDULMECİT GÖKHAN

ABDULBASİT ÖZTÜRK

YUNUS KAYA

BEKİR ARSLAN

ALİ YAKUP DEMİR

YUNUS GÖKHAN

HARUN KAZAK  

ÖMER ESMER

 

BİLECİK

TAHİR KARAASLAN

CELAL ÇELİK

 

BİNGÖL

HAMDULLAH TASALI 

YÜKSEL BİNGÖL

FUAT SÖNMEZ

 

BİTLİS

CENGİZ KARAKAYA 

CELAL GÜL

EŞREF ORHAN 

 

BOLU

ŞÜKRÜ DENİZ 

CAHİT DAĞHAN

MEHMET IŞIK

 

BURDUR

HABİB ÇETİN

HALİL DİŞLİ

CEBRAİL ÇETİN

 

BURSA 1. BÖLGE

MEHMET HÜSEYİN YILMAZ 

CEMİL GENÇ

AZİZ KAYALIK 

ZEKİ ARAS 

İBRAHİM ŞEHİDOĞLU 

İLHAMİ AYDAR

KENAN ÇİL 

FERHAT TAN

VEYSEL AYMELEK

UMUT IŞIK

 

BURSA 2. BÖLGE

MEHMET ŞİMŞEK

ADNAN ALINÇ

FETHULLAH ÖZSOY

ABDULLAH TAŞ

FERAT AKTAŞ

YUNUS YILMAZ

AHMET AYTEKİN

MELİK TAŞKIN

MEHMET TAN

SAİT ARSLAN

 

ÇANAKKALE

MEHMET EMİN ALTINDAŞ

MEHMET ŞİRİN GÜNEŞ

MUHSİN FİDAN

AHMET ÖCAL

 

ÇANKIRI

YAKUP BİNİCİ

MEHMET MAYTALMAN 

 

ÇORUM

NURİ COŞKUN 

ŞÜKRÜ ERASLAN

ADEM DOĞAN

CELALETTİN ÖZMEN

 

DENİZLİ

    İLYAS KAYA
    HALİL ÇELİK
ZEKİ KAYA
CENGİZ DURMAZ
ABDULSELAM ASLAN

ZEYNEP ŞENER

MUHAMMED EMİN YILDIRIM

TAHİR GÜNER

DİYARBAKIR

MEHMET HÜSEYİN YILMAZ 
VEDAT TURGUT 
MAHMUT EMİNOĞLU 
MAHMUT TEKDAL
MEHMET MAHFUZ AKMERMER
ALİ BİLMEZ
HASAN HAKSEVER
ABUBEKİR AKKILIÇ
SEMA YARAR
İLYAS KAYA
BAHATTİN DEMİREL
ALİ DURGUNSU

 

EDİRNE

RECEP SARIAĞAÇ 

NEVZAT AKYÜZ

HAMZA KEZER

AHMET ATEŞ

 

ELAZIĞ

MAHMUT ŞAHİN

YUSUF YÜKSEL
    ABDULKADİR SEPTİOĞLU 
    METİN SUİÇER
    İSMAİL KARAMAN

 

ERZİNCAN

MUSTAFA YAKUT

HÜSEYİN BÖRÜ

 

ERZURUM

ÖMER AŞKIN
    MUHAMMED BARMAN
    NEBİ BOZABA
    ŞAHİN KANAT
    MUHTESİN DEMİR
    HASAN GÖNÜL

 

ESKİŞEHİR
MEHMET EMİN YILDIRIM 
MUSTAFA ÖZBEK 
ALİ GÜLİSTAN
BİLAL ALTIOK
ÖMER DEMİREL
MUHAMMED MÜSLÜM AYTEKİN
RECEP FİDAN

 

GAZİANTEP

MEHMET ALİ DOYAR 

MEHMET NAKŞİ ERAT 
   MUSTAFA KARAKURT 
   MUSTAFA BOZKURT
   ŞENGÜL YILDIRIM 
   KADİR ÜSTÜNDAĞ 
   MEHMET FAİK DOĞAN
NİHAT YETKİN 
MUSTAFA ÖZLÜ 
MUSTAFA KAPLAN
MUSTAFA KILIÇ
MUSTAFA KAYA
İBRAHİM YOLCU
ABDULKADİR ÇİÇEK

 

GİRESUN


SELAHATTİN İMİR 
MURAT ULUTAŞ
DENİZ KÖDÜR 
RIDVAN YILDIRIM 

 

HAKKARİ

CEMAL DEMİRAYAK
    ABDULLATİF DURNA 
    KASIM AKKOŞ

GÜMÜŞHANE
UFUK AYDIN
MEHMET SALİH AKBULUT

HATAY

FIRAT GÜLTEKİN
    İSA EMRE 
    ADEM ACIBUCU 
    ÖMER CENGİZ ÖZKAN
    AZİZ MILIK 
    ABDURRAHMAN KAYA
    ARZU ÖZTÜRK
    FATMA UYLAŞ 
    ZENNURE ÇELİK
    VEYSİ SEBUKTEKİN
   ÖMER MILIK

 

ISPARTA

SEYFULLAH TAŞPINAR
    MEHMET YİĞİTALP 
    İSMAİL TEKNAL 
    MUSTAFA ATAŞ 

MERSİN

ZÜBEYİR AKBAŞ 
SERVET ASLAN 
ÖMER FARUK AYHAN
AYDIN KARAKAYALI 
ALİ BOZUKLUHAN 
MUHAMMET ÖZDEN
SAİT ERDEM 
ABDURRAHMAN DOĞAN
ABDULGANİ TARHAN 
MEHMET ALİ KUTAN 
SEMA KARAKAYA 
FATİME ZEHRA 
MUSTAFA KIZIL

İSTANBUL 1. BÖLGE


SAİT ŞAHİN
CAFER ÖKMEN
BAYRAM GİRİŞEN 
MEHMET ÇÖREKÇİ
HARUN ÇELİK
ŞEYHMUS KORKMAZ
HASAN AYDIN
NAZLIHAN AKYOL
RAMAZAN SUNA 
İBRAHİM GÜN 
SELİM ÇİÇEK 
SUZAN CAN 
İLHAN GÖKHAN
AYŞE TAYFUR TAN
TURAN DİNÇ 
GÜNAY İŞERİ 
MEHMET LAÇİN
FATİH UZUN 
KASIM AYDIN
MEHMET ŞİMGAR
ADEM YALÇİN 
ÖMER TUNCER
AYHAN ASKAR 
UĞUR KUTULMAN
ÖMER POLAT 
RESUL ALINMIŞ
HABİBE TURAN 
İRFAN KOÇ 
ŞEMSETTİN ÖZER
BİLAL TOPRAK 
RAMAZAN ÇOLAKOĞLU
ABDULLAH SEVİM 
MEHMET ÇAYIR 
CEVDET ASLAN 
MURAT AKBULUT

İSTANBUL 2. BÖLGE


MEHMET YAVUZ 
MEHMET EMİN VURAL 
ABDULLAH ASLAN
RECAİ YURDAN 
MEHMET ALİ ORTAÇ
RAMAZAN ENSAR
MURAT KARINÇU 
ESRA SİVİ TÜRK 
ABDULKERİM ORTAÇ 
MEHMET ŞAKİR DİREKÇİ
ŞERAFETTİN GÜLER
MURAT DOLAŞ 
YILMAZ AKKILIÇ 
AYHAN DEMİRKOL
SUPHAN ÇELİK 
ABDULBARİ DUMAN 
GÖLEFER SARIAĞAÇ 
ENES DOĞAN LİSANS
HÜSEYİN YALÇIN 
ADNAN YEŞİLMEN
EYYÜP ASLANĞRAY
CEMALETTİN KOÇKAR
AHMET PAK
MÜCAHİT ARSLAN
ŞEYMA DEMİR YAÇİN
VEYSEL TUNÇ

MERYEM KARAKAYA
MUHİTTİN İÇLEK 

İSTANBUL 3. BÖLGE
SERKAN RAMANLI
ERDAL ELİBÜYÜK 
FİKRET GÜLTEKİN
İSA GÜVENDİK
SİNAN BULUT 
MUSTAFA DEMİRALP
ARZU DEMİR 
AYHAN ERENSOY
MERYEM KİRAZ 
MÜNEVVER ÖZDEMİR
HATİCE UŞAR ENSAR
AHMET KUYABAKAN
VEYSİ TALİ İLKOKUL
MEHMET TETİK
ŞÜKRAN KAYA 
BURHANETTİN MANAS
ABDULHEKİM ALGÜL
HASAN EKİNCİ
SELMA YAKAR
FESİH SÜLUN 
LEBİBE YILMAZ 
HİKMET ÖZCAN 
MEHMET SAİT RÜZGAR
ABDULFETTAH SAVRAN
ELİF YÜKSEK 
SİRACETTİN ÇELİK
MAHMUT ASLANCI
ĞAMGİN YILDIRIM
SUPHİ BARAN
EDİP ALEV
HAMZA KILINÇ
ZÜBEYİR TALAYHAN
AYHAN AYDIN
MEHMET REŞİT ÖZBEK
YÜKSEL ALİM

İZMİR 1. BÖLGE


MEHMET ALİ ARSLAN 
HÜSEYİN ŞANİ 
İBRAHİM ÇEVİK
İBRAHİM NOHUT
NEJDET ŞANLI 
NECİP AĞIRBAŞ
AHMET DİREKÇİ
YILMAZ ŞAHİN
FERHAT AVCI 
BUŞRA ÖZEL 
NEDİM ÖZTÜNÇ
HAMZA DOYAR 
HAZRET FİDAN 
MEHMET DAĞTEKİN


 İZMİR 2. BÖLGE


HASAN AŞKIN 
CENGİZ DALĞIÇ
ERCAN DURMUŞ
UĞUR KAPLAN 
MEHMET ŞAH KALKAN
BAKİ GİNİGEN
MEHMET KAPAR 
İBRAHİM BULUT
CENGİZ GENÇ 
ESRA GÜLŞAHİN
İBRAHİM KAYA
MEHMET SALİH ARIN
ABDULMANAF ÇELİK
ERKAN ALP 

KARS 


MUSAB BATI
FATİH ÖNER
SEYİT KAHRAMAN


 KASTAMONU


ŞEHMUS ANDİNÇ
YUNUS TENŞİ
SELİM TUNÇ


KAYSERİ


MEHMET ÇALHAN
ERSİN KÖSEOĞLU 
SELAHATTİN BURULDAY
RAMAZAN ÖZDEMİR
MURAT KURBAN
HALİS AKSU 
BAYRAM ÇAKMAK
ZEYNEP BOZDAŞ 
İBRAHİM SEDEF
ERHAN UÇUK

 KIRKLARELİ


YUSUF TÜTAK
SELÇUK ORHAN
MAHMUT ÖZTÜRK

 KIRŞEHİR


ABDULRAKİP HATİPOĞLU
ZEYD ŞAHİN

 KOCAELİ
ABDURRAHMAN CENS
DAVUT TAŞTEKİN
AHMET POLAT 
İZZET KAZAK 
TANRIVER MEMİŞ
İBRAHİM ARSLANOĞLU 
MEHMET EMİN DUMAN
BARIŞ CİLGEZ
HAŞIM TURAN
NURULLAH ŞAHİN
MUHAMMED RIDVAN AYYILDIZ 
HALİL KESER
ÖMER MEÇİN


  KONYA


MAHMUT EMİNOĞLU
EDİP YILMAZ
CEYHUN ŞAHİN
FEVZİ BOYLU
RAMAZAN ERMAN 
KEMAL ÖDEMİŞ
İSHAK GÜN
MURAT YEŞİLTAŞ 
MUSTAFA ÖZELÇİ
MEHMET AĞDAŞ
MEHMET REŞAT DOĞAN
METİN ÖZARAS
HASAN CİHAN
DOĞAN BURHAN
EMRE YILMAZ

KÜTAHYA


YUSUF KAYA
AHMET ALİ MEYDANOĞLU
AYHAN KARAPÇİN
MEHMET ALİ YAZGİL
RIDVAN ÇEÇEN 

MALATYA
MEHMET İLKER DÖNMEZER
VAHAP İÇLİ 
İBRAHİM ÖZGEN 
RAMAZAN AKÇA 
SEYFULLAH AŞKIN
FATMA ÖLMEZ YILDIRIM

MANİSA


MEHMET SIDDIK BASYAN
YAHYA SAMİHSAN 
BURHAN AYDIN 
MEHMET MORAY
KENAN ŞAHİN 
HASAN ÇINAR 
NECMETTİN ERDOĞAN
ABDULHALIK BASATEMUR
RAHMİ KOÇ
RAMAZAN SINDIRAÇ

 KAHRAMANMARAŞ


NUSRETTİN ÜDÜRGÜCÜ 
SUPHİ ÖZDEMİR 
MEHMET KAYIŞLI
İLYAS KEKİL 
İBRAHİM YOLDAŞ
TURAN ÖZCAN 
RAMAZAN MADENKUYU 
FARUK GÖÇER 

 MARDİN


MAHMUT KILINÇ 
İSA ALTUNKAYNAK
ALİ AÇILAN 
MECVEL TASMANOĞLU
İSMAİL SEZGİN
ABDURRAHMAN SEYHAN 

MUĞLA


İLYAS CENGİZ
MEHMET HALİL TURAN
ADEM ŞANİ
AYDIN SOLMAZ 
NURULLAH CENGİZ
SERDAR GENÇ
ABDULLAH BOZKURT 

 MUŞ


MEHMET ŞİRİN ÇAĞLAYAN
MEHMET ŞEFİK TAŞTİMUR
AYDIN DEMİR 
ORHAN YAVUZ

NEVŞEHİR


MAHMUT KAYA
KEMAL AHMET DAĞVİREN
MÜCAHİT YÜZGEÇ

NİĞDE


FEVZİ HİRA 
AHMET ŞAHİN
OSMAN ÇELİK

ORDU
TARIK DEVECİ
ABDULSELAM DEMİRCİ 
MEHMET CAN MİKYAS
ARİF SAYDAM
FUAT ÜZÜMCÜ
MURAT FIRAT

RİZE


MUHAMMED KARALİ
M.EMİN URAZ
LÜTFÜ TEKİN 

SAKARYA


MUHAMMED YÜCE 
MEHMET SAMİ SAYILGAN
ABDULLAH GÜMÜŞ 
MEHMET SAİT SÜRER
RECEP KAÇAN 
HAMZA EKİNCİ 
AHMET KALKAN

SAMSUN

AHMET KURT 
HALİL ŞAKAK 
MEHMET ALİ ZENCİROĞLU
İBRAHİM KÜÇÜKASLAN
İLYAS TUNÇAY 
AYHAN OLUR 
KAZIM ASLIM 
MUHAMMET KÖSE 
MEHMET EMİN POLAT

SİİRT


MEHMET TETİK
İSA AYDIN
HABİBE TAN

SİNOP


NAİL YALÇIN
MUHAMMED YASİR ESEN

SİVAS


MESUT ÜNAL 
MURAT SAĞIŞMAK
İSLAM DEMİR 
AHMET BALSAK 
YILMAZ DOLMAZ

TEKİRDAĞ


CEMAL GÜNDOĞDU
YASİN ÇİMEN 
ŞİRİN ÇELİKEL 
HÜSEYİN SÖĞÜT 
MEHMET ŞİRİN ALTUN
MAHMUT BOZKURT
ABDURRAHMAN İBRAHİMOĞLU

TOKAT

ŞENEL ALTUNTAŞ
FEHMİ GÖNÜL 
ADEM ADIGÜZEL 
ZÜBEYİR DAĞLI 
ÖMER FARUK BALIK 

TRABZON


M ALİ OKÇU
ARİF UZUN
FATMA ÇELİK
SAİT RÜZGAR
ADEM YILDIZ
MEHMET GÖKHAN

TUNCELİ


MEHMET KÖMÜRCÜ
ÖMER FARUK ALTINGÖK

ŞANLIURFA


EMİN GÜNEŞ 
LOKMAN YALÇIN
ADNAN SAĞLAM
KAMİL TUNÇAY 
RÜSTEM ÇAKMAK
ABUZER ÖZAYDIN
MUSTAFA KOÇ
YAKUP ESMER
AZİZ DOĞAN 
CUMA AYTIŞ 
ABDULLAH ÖZKINACI 
AZİZ BAYLAN 
ÖMER DEBEŞ 
MUSTAFA KÖSE 

UŞAK


MEHMET SALİH TOSUN
NURULLAH IŞIK
İSMET SAYDAM

VAN
RASİM SAYĞIN
MEHMET MEHDİ OĞUZ
FARUK TASAN 
SELİM SİVİ 
EMRE AYCAN
AHMET BAĞ 
MÜZAFER BALIKCI
MEHMET EMİN EKİNCİ

YOZGAT
İHSAN ÖZDEMİR
MÜRSEL GÜLSARİ
MUHAMMED FURKAN KARAHAN
AYETULLAH EKİN

ZONGULDAK
NECMETTİN AYDIN
ETHEM ALPTEKİN
SEVİM SAVRAN 
MEHMET ERKAN YAVUZ
NEYTULLAH TÜSÜ 

AKSARAY
NİHAT ÖZDEMİR
BEDİH ÇİFTÇİ
BAYRAM DURNA
AYATULLAH TAKAK

BAYBURT


MAŞALLAH ORUÇOĞLU

KARAMAN
ADEM AKTEKİN
RAMAZAN ÖZARAS
MEHMET YILMAZ

KIRIKKALE
ÖMER SALİH YEMEZ
MEHMET NEZİR ÇELİK
SÜLEYMAN BİRGE

BATMAN
SERKAN RAMANLI 
AYDIN GÖK
ŞENAY COŞKUN
KAHRAMAN RÜZGAR 

  ŞIRNAK
NASUH SEVİNİK 
EMCET YALÇIN
RIDVAN TATAR
ASIM ÖZALP

 

BARTIN

ABDULKADİR GÜMÜŞ

MANSUR AYAR

ARDAHAN

EROL MAĞLAY 
SÜLEYMAN DEMİR

IĞDIR


TUNCAY SEVİNÇ 
HAMZA ZEREN 

YALOVA


ERKAN CABAS
MEHMET SAİT ÖKÇE 
ABDULHAMİT DEMİR 

KARABÜK


AYDIN YAPICI 
MEHMET SALİH ÇEVİK
AHMET DAĞLI

KİLİS


ÖMER POLATDEMİR 
ORHAN HARAT

OSMANİYE


NECATİ ÇINAR 
İSA KALENDER
SEDAT AKAGÜNDÜZ
RAHMİ KESER

DÜZCE


AHMET KAZAK
MURAT DAĞLI 
AYHAN SAYILGAN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!