Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hizmetçiler dizisinde Ela'dan Gülseren'i şoke eden video!

Kanal D'de yeni dizisi Hizmetçiler'in 3. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Hizmetçiler'in yeni bölümünde, Ela, Aras Atahanlı'nın evinde bulunan telefondan Gülseren'i şoke eden bir video izletiyor. Videodaki görüntüler ortaya çıkarsa Gülseren çocuğunu kaybetme riski ile karşı karşıya kalacaktır. İşte Hizmetçiler yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Hizmetçiler dizisinde Ela'dan Gülseren'i şoke eden video!

Kanal D'de yayınlanan Hizmetçiler dizisinin 21 Mart Cumartesi ekrana gelecek olan 3. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Hizmetçiler yeni bölümde Ela'nın atağı onun gerçek kimliğinin ortaya çıkmasına neden olabilecek bir hata mıdır?

Aras, Ela ile çarpıştıktan sonra elinden düşen telefonu görünce çok şaşırır. Bu telefon kendi evinde bulunan telefondur. Aras, telefonu görmediğini söyleyen Ela'nın eline nasıl geçtiğini sorgular. Bu durum Ela'nın gerçek kimliğinin ifşa olmasına neden mi olmuştur? Yiğit de bu telefonun peşine düşmüştür. Görüntülerin gönderildiği telefonun siteden birisine ait olduğunu anlar. Gizli gerçekler ortaya mı çıkacak?

Hizmetçiler yeni bölümüyle 21 Mart Cumartesi 20.00'de Kanal D'de.

HİZMETÇİLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ela, Aras Atahanlı'nın evinde tesadüfen kardeşine ait bir cep telefonu bulur. Ela telefonun şifresini çözebilirse kardeşine dair çok önemli ipuçlarına ulaşabilecektir. Ela telefonun şifresini çözebilecek midir?

Ortadan kaybolan kardeşi Derin bir kurban mı yoksa herkesin hayatını cehenneme çeviren bir şeytan mıdır? Cennet Konakları diğer hizmetçileriyle ve ev sahipleriyle beraber başka hangi sırları saklamaktadır?

HİZMETÇİLER GENEL KONUSU NEDİR?

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela'nın hayatı İstanbul'un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar.

Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı "kirli" çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları'nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!