Hizmet Yıldırımlılarla beraber üretilecek...

AK Parti Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Hakkı Edebali'nin esnaf ziyaretleri sürüyor.

Hizmet Yıldırımlılarla beraber üretilecek...

Piremir ve Akçağlayan Mahalleleri arasında bulunan Çiçek Caddesi esnafıyla buluşan İnşaat Mühendisi İsmail Hakkı Edebali, belediye hizmetlerini vatandaşların ayağına götüreceklerini söyledi. İşyerlerini tek tek dolaşan, hayırlı işler dileyip hatır soran Edebali, kendisine gösterilen yoğun ilgi ve desteğe teşekkür etti.

AK Parti Yıldırım Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İsmail Hakkı Edebali, "Aday Adaylık sürecim boyunca Yıldırımlıların yoğun destek ve sevgisine çok teşekkür ediyorum. Amacımız bu büyük sevgiye layık olabilmek. Her zaman dile getirdiğim gibi belediyecilik halkın memnuniyeti ile yapılmalıdır. Projelerinizde ve çalışmalarınızda vatandaşınızı dahil ederseniz memnuniyet almış olursunuz. Yıldırım önce sakinlerinindir. Bizler belediye yönetimine vatandaşlarımızın emri ve desteğiyle geldiğimiz için asıl onlar için gayret göstermek zorundayız. Bizim belediyecilik anlayışımız böyledir" dedi.
HİZMET YILDIRIMLILARLA BERABER ÜRETİLECEK...
İsmail Hakkı Edebali, ilçe belediyesinin asli görevlerini yerine getirmesinin, çağdaş belediyecilik anlayışında eksik kalacağını da vurgulayıp, "Önemli olan 24 saat kesintisiz hizmet üretmek" dedi.
Edebali, Yıldırım'ın her karışını etüt ettiklerini belirterek mesai kavramı olmadan hizmetin kesintisiz yürütüleceğini söyledi.
Edebali, "Bizim için asıl proje ve hizmet anlayışı halkımızın destek gösterdiği ve katıldığı projeleri hayata geçirmek olacaktır. Hizmetin herhangi bir sebeple aksamaması için bütün tedbirler önceden alınacaktır. Eğer vatandaşımız bir sorun yaşadıysa sorununu çözüme kavuşturmak bizim asli görevimizdir. Çağ, halka hizmette sınır tanımama çağıdır. Bu anlamda biz, belediye günün her saati vatandaşının emrinde olmalıdır ve olacaktır diyoruz. Hedefimiz ve baş koyduğumuz amaç hizmettir. Hizmeti Yıldırımlıların ayağına götürme anlayışını hayata geçirmek için yola çıktım... Bu hedef aynı zamanda 2023 vizyonumuzla örtüşen, milletimizin hak ettiği ve layık olduğu hizmet kalitesi hedefidir."
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!