Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hilmi Cem hayalindeki kadını anlattı!

Survivor'da şampiyonluk ipini göğüsleyen Hilmi Cem hayatında neler değiştiğini ve hayalindeki kadını anlattı...

Hilmi Cem hayalindeki kadını anlattı!

 

Hilmi Cem şöyle konuştu:

Adada acıkınca hayal kuruyordum. Orada tek yapabileceğiniz şey hayal etmekti zaten. Hep annemin yaprak sarmasını ve babamın börülcesini hayal ettim. Fakat daha gidip yemek kısmet olmadı. İstanbul'a gelince ilk iş 3 adet ardı ardına tavuk döner yedim (Gülüyor)...

- En çok annemi, babamı ve dans etmeyi özledim. Okuluma kendimi kapatıp, müziği de sonuna kadar açıp dans etmek istiyorum.

ÇOK FAZLA İLGİ VAR; BİR RESTORANTTA YEMEK YEMEM 2 SAATİ BULUYOR

- İdollerim; Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Şener Şen... Bugün Kıvanç Tatlıtuğ neredeyse ben de o noktada olmak isterim.

- Sakalım yokken beni Brad Pitt'e benzetirlerdi... Muğla'daki arkadaşlarım beni sakallı görmek istediler. Onların yanına gidince bir törenle keseceğim şu sakallarımı.

- Kadın hayranlarımdan büyük bir ilgi var ve bundan çok memnunum. Fotoğraf çekilmek istiyorlar, tebrik ediyorlar... Bir restorana gittiğimde yemek yemem 2 saat sürüyor fakat bu durumu hesap ederek çıkıyorum evden.

- En çok yakından daha yakışıklı olduğumu duyuyorum. Bir de ekranda daha yapılı göründüğümü söylüyorlar. Allah'a şükür hiç olumsuz eleştiri almadım.

ADRİANA LİMA'YA BENZEYEN BİR SEVGİLİM OLSUN İSTERİM

- Bir sevgilim yok. Çünkü ben dans eğitmeniyim ve kurslarıma gelenlerin çoğu kadın. Onlarla bir eğitmen olarak dans etmek zorundayım. Bu yüzden de sevgililerim tarafından hep kıskanıldım. Bense kıskançlığa asla gelemem.

- Hayalimdeki kadın, dans etmese de dansa ve müziğe meraklı olmalı; eğlenceli olmasını da isterim. Tip olarak da Adriana Lima'ya benzemesini arzu ederim.

- Ünlü olmak hoşuma gitti ama tabii ki önemli olan bu saatten sonra tutunabilmek.

- Acun Abi sayesinde buralara kadar gelebildim. O neyi uygun görürse bundan sonra onu yapacağım; kendisine danışmadan bir şey yapmam. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!