Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Hikmet Karaman'la yolumuza devam edeceğiz"

Bursaspor'da başkan adaylarından İlhan Uslu, seçilmeleri halinde mevcut teknik direktör Hikmet Karaman ile yollarına devam edeceklerini söyledi.

''Hikmet Karaman'la yolumuza devam edeceğiz''

Bursaspor başkan adaylarından İlhan Uslu, olağanüstü genel kurulda göreve seçilmeleri halinde teknik direktör Hikmet Karaman ile yola devam edeceklerini söyledi.

Uslu, ilk oturumu 7 Haziran'da gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurulda camianın yoğun talebi üzerine dün adaylığını açıkladığını hatırlattı.

Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefatının ardından oluşan olağanüstü durumun camiada yeni bir süreç başlattığına değinen Uslu, "Bizler de başkanımızın açtığı yolda büyük Bursaspor'u daha da ileri götürmek adına çalışacağız. Bursaspor'da artık çıta yükselmiştir. Ben ve arkadaşlarım bu bilinçle yola çıktık. Nasıl bir göreve talip olduğumuzun farkındayız" dedi.

Uslu, kendisinin başkanlığındaki yönetim kurulunun göreve gelmesi halinde yeşil-beyazlı takımın mevcut teknik direktörü Hikmet Karaman ile yola devam edeceklerini ifade ederek, "Öncelikle şunu belirtmeyim,  Hikmet Karaman bu sezon takımımızı Avrupa'ya taşıyarak başarılı olduğunu göstermiştir. Sadece sportif başarı olarak değerlendirmiyorum. Hikmet Karaman, göreve geldiği ilk günden itibaren genç oyunculara verdiği önemle de Bursaspor'un geleceğini sağlam temeller üzerine oturtma adına büyük işler yapmaktadır. Hocamız ile aynı hedefleri belirledik. Bursaspor olarak artık Avrupa'da da başarı istiyoruz. Hocamızla bunu başaracağımıza inanıyoruz.  O nedenle delegelerimiz olağanüstü genel kurulda bize görev verirse hocamız Hikmet Karaman ile devam edeceğimizi herkesin bilmesini isterim" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!