Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hiçbir dizi yayından kalkmasın

"Muhteşem Yüzyıl" tartışmaları için yorum yapmayan Halit Ergenç, "Bir Zamanlar Osmanlı"nın yayından kaldırılmasına ise sessiz kalmadı: "Hiçbir dizi yayından kalkmasın, sonuçta bu işten ekmek yiyen bir sürü insan var."

Hiçbir dizi yayından kalkmasın

"Muhteşem Yüzyıl"ın Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç, geçtiğimiz gün eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali'yle Rumelihisarı'nda kahvaltı yaparken görüntülendi. Ünlü oyuncu, mekân çıkışı soruları yanıtladı.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sert çıkışıyla başlayan "Muhteşem Yüzyıl" tartışmaları hakkında yorum yapmak istemeyen Halit Ergenç, "Bununla ilgili hiçbir şey söylemem, kimse kusura bakmasın" dedi.

Ergenç, "Bir Zamanlar Osmanlı" dizisinin yayından kaldırılması hakkında ise sessiz kalmadı, "Ben hiçbir dizinin yayından kaldırılmasını istemem, sonuçta bu bir iş ve bundan ekmek yiyen bir sürü insan var" dedi.

Halit Ergenç, Armağan Çağlayan'ın Twitter'daki "Evimdeyim ve Bergüzar Korel'e oyuncu diyenin kalbini kırarım" mesajına da yanıt verdi: "İnsanlar bazen ne zaman, nerede, ne söyleyeceğini şaşırıyor.

Hiçbir dizi yayından kalkmasın Hiçbir dizi yayından kalkmasın Hiçbir dizi yayından kalkmasın Hiçbir dizi yayından kalkmasın
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!