Helin Avşar, evliliğinin bittiğini açıkladı

Helin Avşar, Şubat ayında sürpriz bir şekilde yaptığı Serhan Bora evliliğini bitirme kararı aldı.

Helin Avşar, evliliğinin bittiğini açıkladı

Helin Avşar içinde bulunduğumuz yılın Şubat ayında, sadece bir aydır birlikte olduğu Serhan Bora ile yıldırım nikahı yaparak herkesi şaşırtmıştı. Evlilikten sadece birkaç ay sonra çiftin kavga ettiği ve anlaşmazlık yaşadığına dair haberler düştü magazin sayfalarına... Helin Avşar, o dönemde sosyal medya hesabından 'Ayrılıyoruz' şeklinde bir paylaşımda bulunduysa da sonrasında hesabının hacklendiğini söyleyerek bu paylaşımını sildi.

Evliliklerinin bittiği yönündeki haberleri Ekim ayında katıldığı bir davette, evliliklerinin zor bir dönemden geçtiğini söylerek "Evliliğimiz şuan ki havalar gibi parçalı bulutlu. Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca her şey değişiyormuş. Şu aralar o da ben de evliliğimizi nasıl kurtarırız diye düşünüyoruz doğrusu. Şuan tek başıma çocuk büyütemem, o yüzden böyle bir durumda da çocuk olayına kalkışmak istemiyorum" şeklinde yalanlayan Avşar'ın beraberliği, hesabından yaptığı son paylaşıma bakılırsa bu defa kesinlikle sona erdi. Evliliklerinde devam eden 'parçalı bulutlu' havayı dağıtamadığı görülen ikiliden Helin Avşar paylaştığı iletiyle Serhan Bora evliliğini sonlandırmak istediğini açıkladı.

İşte Helin Avşar'ın o paylaşımı:
"Diğer evlilikler gibi çıkar amaçlı bir ilişkimiz olmadığı halde bugün son noktaya geldik. Anlaşarak boşanıyoruz. İkimizin de yolu apaçık olsun. Her zaman saygı duyacağım. Hakkımızda hayırlısı olsun. Selametle yollarımızı ayırıyoruz"

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!