''Hedefimiz Kadıköy'ü Bursa'ya çevirmek'

Bursasporlu taraftarlar, takımlarının Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Sivasspor ile 12 Nisan Perşembe günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapacağı maçta kendilerine ayrılan bölümü tamamen doldurmayı hedefliyor.

 ''Hedefimiz Kadıköy'ü Bursa'ya çevirmek'

Teksas Bursasporlular Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz,  Bursa'da yaşayan herkesi Bursaspor'u desteklemek amacıyla Şükrü Saracoğlu Stadı'nda görmek istediklerini söyledi.
Maça gidiş ve dönüşlerin kolay olması için otobüs kampanyası başlattıklarını belirten Güzelsöz, ''Şu ana kadar 100 otobüse ulaştık. Hedefimiz, Kadıköy'e 200 otobüsle gitmek, Sivasspor maçında takımımıza 25 bin taraftarla destek vermek. Maç hafta içi olacağı için belki 25 bin kişiyi bulamasak bile, 18-20 bin taraftara ulaşacağımızı düşünüyorum. Hedefimiz, Kadıköy'ü Bursa'ya çevirmek'' dedi.
Mehmet Güzelsöz, bu maçta bayan taraftarların da desteğine ihtiyaç duyacaklarını vurgulayarak, maça gitmek isteyen ''dişi timsahlar'' için de 10 otobüs ayırdıklarını belirtti.
Tribün liderlerinden Selim Kurtulan da bu maçta Bursaspor taraftarlarının Sivaspor taraftarlarından daha fazla olmasını istediklerini kaydetti.
Bursaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanma hedefinde olduğunu ifade eden Kurtulan, ''Hedef, kupayı müzemize götürmek. Biz de taraftarlar olarak takımımıza bu hedef doğrultusunda gerekli desteği tribünlerde vereceğiz. Bursa'daki kanaat önderlerinden otobüs kampanyasına katılmalarını bekliyoruz. Fabrikalar da maça gelmek isteyen taraftarlarımıza mesai kolaylığı sağlasın'' diye konuştu. 

 ''Hedefimiz Kadıköy'ü Bursa'ya çevirmek'
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!