Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Harput'tan Karacabey'e övgü

Bursa Valisi Şahabettin Harput, İl Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ile birlikte Karacabey Kaymakamlığını ziyaret etti.

Harput'tan Karacabey'e övgü

Karacabey'e yeni atanan Kaymakam Ahmet Yurtseven daire amirleri ile birlikte Vali Harput7u Kaymakamlık girişinde karşıladı. Yukarıya cıkışta Kaymakamlık personeliyle bir müddet sohbet eden Vali Harput, Makama geçerek Kaymakam Ahmet Yurtseven'den bilgi aldı.
         Karacabey'in Bursa ve Türkiye ekonomisine çok önemli katkılarının olduğunu ifade eden Vali Harput: "Bursa'mızın Karacabey İlçesi her bakımdan tarihi yönü ile, turistik, ekonomik  ve daha pek çok yönü ile Türkiye çapında değil dünya çapında zenginlikleri olan bir ilçemiz. Burada ki tarım işletmesi Osmanlının kuruluşuna kadar Orhangazi'ye kadar gider. Burada ki ormanlar dünyanın en orijinal ve güzel ormanları, gölleri, muhteşem sahili ve denizi, doğası, özellikle tarım ürünlerinde ki hem zenginliği hem kalitesi, aynı zamanda hayvancılığa dayalı olmak üzere ağırlığı, sanayide ki kat ettiği büyük gelişme her bakımdan Valiliğimizin de gurur duyduğu bir ilçedir. Dolayısıyla Karacabey ilçemizi gönülden kutluyorum. Şüphesiz vatandaşlarımız kazandıklarını aynı zamanda devlete vergi olarak başka türlü hizmetlerle yansıtmak ta, bunun yanında yine birçok hayırsever vatandaşımız Karacabey'de okul yaparak, başka türlü hayır müesseseleri yaparak kazandıklarını yine bu ülkeye harcamanın hazzını ve mutluluğunu yaşıyorlar. Bu yapılan hareketi her türlü takdirin üzerinde görüyorum ve Karacabeyli vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.
         Vali Şahabettin Harput; Bugün de İlçe Kaymakamımızdan Karacabey'le alakalı bilgiler alarak Karacabey'in son durumunu değerlendirmek, ihtiyaçlarıyla, sorunlarıyla, geleceğe dönük projeleriyle alakalı bilgi alışverişinde bulunmak üzere buraya geldim. İlçemizin gerçekten bir huzur beldesi olması, sükûnet içerisinde insanlarımızın yarınlarından umutlu ve mutlu yaşaması ve büyük bir özveri içerisinde çalışmalarını sürdürmeleri her bakımdan takdire değer bir harekettir. Ben İlçemiz halkına, yeni gelen Kaymakam arkadaşımıza ve O'nun değerli çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum, teşekkür ediyorum" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!