Hande Yener Sinan Akçıl'ın dansçı sevgilisiyle sahnede

Hande Yener, Sinan Akçıl ve Akçıl'ın sevgilisiyle aynı sahneyi paylaştı

Hande Yener Sinan Akçıl'ın dansçı sevgilisiyle sahnede

Dün birçok gazetede okudunuz Sinan Akçıl&Hande Yener konserini. Hande uçtu, Sinan Bostancı'yı yıktı gibi detaylarla. Gelin görün ki, o yazılanlar bir buzdağının sadece suyun üstündeki kısmı.

Akşam'ın haberine göre Hande ve Sinan uzun zamandır birlikteydi. Söylediklerine göre müzikal bir birliktelikti bu. Bir süre önce ayrıldılar. Fakat çoktan Bostancı konseri alınmıştı. Ayrılık olunca planlar değişti, aynı sahnede iki yabancı oldular. Konser günü sahne arkasında buz gibi rüzgârlar esti. İki sanatçının kulisleri olabilecek en uzak noktalarda hazırlansa da, provalar sırasında ekipler birbirlerine su bile vermedi! Sinan'ınkiler Hande'nin, Hande'ninkiler Sinan'ın tarafına hiç geçmedi.

AYRILIK YARAMIŞ
Sinan' Akçıl 'Ayrılık nasıl gidiyor' sorularına gülümsemekle yetindi ama mutlu olduğu belliydi. Gözleri parlıyordu. 'Yeni bir aşk mı var?' sorularında konuyu değiştiriyordu.İŞ SAHNEDE ÇÖZÜLDÜ
Sinan Akçıl sahnede yeni şarkılarını da söyledi ve dans etti. Dans ederken, dansçılardan birine, diğerilerinden bir tık fazla konsantreydi. Derken Sinan Akçıl sahnede o kız için 'Nihal Akçıl' dedi.

İŞTE O KIZ!
Sinan'ın yeni sevgilisi Nihal Öztürk. Oldukça güzel bir dansçı. Hande Yener'den 15 yaş küçük. 1988 doğumlu. Bir Efes kızı... Çok yeni bir ilişki ama birbirlerine dolu dolu, aşkla bakıyorlar. Hayatın cilvesi işte. Hande, Sinan ve yeni sevgilisiyle 15 dakika arayla aynı sahnedeydi o gece!

AŞK, EV, ARABA
Sinan Akçıl'a aşk yaramış. Hayatını temize çekiyor. Hande Yener'le yollarını ayırdıktan sonra büyük değişikler var. Acarkent'te 3 katlı bir villaya taşınmış. Konser gecesi o evdeki ilk gecesiydi Sinan'ın. Hatta, hem başarılı konseri hem de yeni evine taşınmasını kutlamak için mini bir parti verdi evinde. Evden sonra arabasını da yenilemiş Sinan. 200 bin liralık bir Range Rover Evoque almış kendine.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!