Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hamiyet'ten 21 aralık açıklaması

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bir gece kulübünde sahne almaya başlayan ünlü ses sanatçısı Hamiyet, Maya takvimine göre 21 Aralık'ta dünyanın sonu geleceğine ilişkin iddialarla ilgili ilginç bir yorumda bulundu.

Hamiyet'ten 21 aralık açıklaması

Önceki akşam Ayvalık'ta sahne aldığı eğlence merkezinin kulisinde muhabirimize özel açıklamalarda bulunan Hamiyet, geçtiğimiz Haziran ayında Balıkesir'in şirin ilçelerinden Altınoluk'a yerleştiğini belirterek, "Bundan sonra bu bölgede yaşayacağım. Ömrüm vefa ettiği sürece de Ayvalık'ta haftanın 5 günü sahne alacağım ve hiçbir yere gitmeyeceğim" dedi.
Altınoluk'ta annesi, yengesi ve çocuklarıyla birlikte mazbut bir hayat sürdüğünü kaydeden Hamiyet, "Haftanın 5 günü Ayvalık'ta 2 günü de Altınoluk'ta sahne alıyorum. Arada İstanbul'a giderek, TV programlarına çıkıyorum. Bir yandan da Ocak ayında çıkardığım 5 nostaljik eserden oluşan ve fırsat bulup da promosyon çalışmasını yapamadığım albümümün eksik kalan çalışmalarını yürütüyorum. Bomba gibi bir albüm oldu. Çok umutluyum" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz, Şubat ayında eşinden ayrılıp, 19 Temmuz'da resmen boşandıktan sonra özel hayatında çocuklarından başka hiç kimsenin olmadığını vurgulayan Hamiyet, "Haziran ayında her sene olduğu gibi Altınoluk'a yaz tatiline geldim. Sonrasında da Altınoluk ve Ayvalık'ta kalmaya karar verdim. Özel hayatımın özel kalmasından yanayım, ama güncel hayatta herkes gibi yaşıyorum. Dizi film teklifleri ve televizyon programı sunuculuğu gibi teklifler alıyorum, ama ben böyle bir şey istemiyorum. Sadece işimi yaparak, özel hayatımda da çocuklarımla ilgilenmek istiyorum. Onlar okula giderken, onları okul servisine ben bindirmek istiyorum. Beslenmelerini kendim hazırlamak istiyorum. Onlar servise bindikten sonra onlara el sallamak istiyorum. Ben bunlara açım yıllardır. Bugüne kadar İstanbul'da yaşamakla çok büyük bir hata yaptığımı düşünüyorum. Haziran ayından bu yana hayatımda her şey çok yolunda gidiyor. İstanbul'da da çalışmalarım oluyor. Gidip geliyorum. Ama burada olmaktan ve burada yaşamaktan son derece mutluyum" dedi.

"GERÇEK DİVA BENİM"
İstanbul'da olup, sanat dünyasında zirvede kalmak gibi bir anlayışı anlamsız bulduğunu kaydeden Hamiyet, "Ben bu camiada zirvede yaşayan tek sanatçıyım. Annem, çocuklarım ve sevdiklerimle yaşıyorum. Sabahları onlara kahvaltılarını ben hazırlıyorum. Seviyorum ve seviliyorum. Hangi kapıya gitsem, benim için o kapılar açılıyor. Bu yüzden de benim üzerimde zirvede olan başka biri yok. Bu yüzden de gerçek diva benim" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!