Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hadise'den Elif Perinçek paylaşımı: Sen mucizesin!

İzmir depreminin 65 sat sonrasında yaralı olarak kurtarılan üç yaşındaki Elif Perinçek için Hadise, "Ah Elif... Sen mucizesin! Bize yaşattığın mutluluk ve umut..." ifadelerini kullandı.

Hadise'den Elif Perinçek paylaşımı: Sen mucizesin!

İzmir'de depremden 65 saat sonra 3 yaşındaki Elif Perinçek kurtarıldı. Gelişmelerin ardından ünlü isimler de Elif Perinçek için bir mesaj yayınladı.

Hadise, "Ah Elif... Sen mucizesin! Bize yaşattığın mutluluk ve umut... Küçük bedeninle ne kadar güçlü bir kız olduğunu hepimize gösterdin. Kurtarma ekiplerimiz; iyi ki varsınız..." ifadelerini kullandı.

Doğa Rutkay Kamal ise "Saatlerce, günlerce tüm ekip arkadaşlarıyla birlikte bir ömrü kurtarmış olmanın buruk sevinciyle uzattığın elinden, güvenle tuttuğun o ele Elif bebek...İşte bu kadar kısa ve bu kadar uzun hayat... Çok şükür dev yürekli kurtarıcılarımıza! Çok şükür sana Elif bebek! Hoş geldin..." sözlerini dile getirdi.

Bergüzar Korel de, "Senin o yaşama sımsıkı tutunan pamuk ellerini öperim yavrum ve onun elini sımsıkı tutan kahramanlarımız... Size ne kadar dua etsek az..." mesajıı paylaştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!