Hadise'den 200 bin TL'lik dava

Hadise, Duymayan Kalmasın'da kendisi aleyhine yapılan yorumları affetmedi. Program sunucuları Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil aleyhine 100'er bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.

Hadise'den 200 bin TL'lik dava

Hadise Açıkgöz, şarkılarının yanı sıra yatırımlarıyla gündeme geldi. Bodrum'da işlettiği La Plaj isimli mekana, sözde 1 milyon 900 bin liralık borcu sebebiyle icra geldi. Hadise, her ne kadar iddiaları yalanlasa da haberler manşetlerden inmedi. Durum, son olarak Seren Serengil ile Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu Duymayan Kalmasın programında değerlendirildi.

23-26 Mart tarihlerinde yapılan programlarda 'Hadise'ye haciz şoku', 'Hadise 200 bin liralık tatilin tadını çıkartıyor, alacaklılar borçlunun yolunu gözlüyor" gibi farklı başlıklardaki haberlerle şart değerlendirildi.

Fakat Hadise, programda aleyhine yapılan gerçek dışı haber ve yorumları affetmedi. Durumu savcılığa bildirdi. Program sunucuları Serengil ve Semercioğlu'ndan 100'er bin liralık manevi tazminat talep etti. Televizyon kanalı ile programın sunucuları hakkında karşı konuşmamaları için önlem de isteyen Hadise'nin avukatı yapılan yorumların yalan yanlış ve mesnetsiz olduğunu dile getirdi.

Dava kabul edilirse, Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil, programda Hadise'yle ilgili konuşamayacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!