Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hadim AVM'den Bursa'ya yatırım

Hadim alışveriş merkezleri Bursa'da yatırımlarına devam edecek.

Hadim AVM'den Bursa'ya yatırım

Bursa, İnegöl, Yenişehir, Domaniç, Eskişehir ve Bozüyük bölgelerinde 38 mağaza ile müşterilerine hizmet veren Hadim Alışveriş Merkezleri, 2011 değerlendirme ve 2012 lansman toplantısını Almira Otel'de yaptı. Hadim Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Salman, 1999 yılında İnegöl'de açılan ilk mağazadan bu yana perakende sektöründe önemli çalışmalara imza atıklarını söyledi. Kuruluşun merkezi yapılanmasını da Bursa'ya taşıyarak, yılsonuna kadar Bursa'da 7 mağaza daha açacaklarını sözlerine ekleyen Salman, Eskişehir'de 10 olan mağaza sayılarını da 2012 yılında artıracaklarını sözlerine ekledi.
Orta vadede, halka arz olmak için çalışmaların hızla devem ettiğini konuşmasına ekleyen Salman, kurumsallaşma adına birçok önemli adım attıklarını ve bu çalışmaların sonucunda da Hadim'in halka açılacağını belirtti. Salman, Erikli, Yeşil Yayla ve Ortabağlar şubeleriyle Bursa halkına hizmet vermeye başladıklarını söyledi.
2011 yılı faaliyet raporunu davetliler ile paylaşan Hadim Alışveriş Merkezleri Pazarlama ve Yönetim Danışmanı Necmettin Kuru, 2011 yılı içerisinde 9 yeni mağaza ve modern bir et işleme tesisini hizmete açtıklarını kaydetti. Geçmiş yılda icra edilen kampanya, çekiliş ve sosyal projeleri de detaylı şekilde anlatan Kuru, yılsonu hedefini 50 mağaza olarak açıkladı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!