Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Hacıosmanoğlu'ndan "Mamur" açıklaması

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kayserispor Başkanı Recep Mamur'a söylediği iddia edilen "Seni Türkiye'de gömecek yer bulamam" cümlesine açıklık getirdi.

Hacıosmanoğlu'ndan ''Mamur'' açıklaması

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği toplantısında Recep Mamur ile yaşadığı tartışmayı en ince ayrıntısına kadar anlattı. Birçok ayrı medya organına yansıyan şekliyle Recep Mamur'a "Seni Türkiye'de gömecek yer bulamam" diye hitap ettiği öne sürülen Hacıosmanoğlu, konuyla ilgili en net açıklamasını yaptı.

'SENİ KAYSERİ'YE SOKMAZLAR'
Recep Mamur'a kesinlikle böyle bir cümle kurmadığını söyleyen Hacıosmanoğlu, şunları söyledi: "O toplantıya girmeden başkan adayı olan Mamur'u ben de destekleyeceğimi bildirdim. Fakat toplantıda Recep Başkan'ın Aziz Yıldırım'ın vekaletini taşıdığını öğrenince tepki gösterdim. Mamur'a 'Senin taraftarın 2011-12 şampiyonu Trabzonspor yazılı pankart astı. Bu adamlara şikeciler diye bağırdılar. Şimdi sen kendi taraftarının tepki gösterdiği adamların vekaletini taşırsan senin taraftarın seni Kayseri'ye sokmaz' dedim. Benim tek söylediğim budur."

'ASLINDA DUYGUSALIM'
Hacıosmanoğlu, bir Anadolu kulübü başkanı ile bu tarzda konuşmayacağının altını çizdikten sonra "Aziz Yıldırım olsa söylerdim. Ama Recep Başkan'a söylemedim" dedi.

Hemen ardından bu tip lafların gerçek kimliğini yansıtmadığını belirten Trabzonspor Başkanı; "Gömerim" gibi kelimelerin kendi tarzı olmadığını kaydetti. Hacıosmanoğlu, kamuoyuna yanlış aksettirilen bir imajı olduğunu ifade ederek, "Ben aslında duygusal adamım" sözleriyle açıklamasına nokta koydu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!