Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

HACIOĞLU İDDİALI KONUŞTU

AK Parti'nin en genç Bursa Milletvekili Adayı Ayşe Hacıoğlu, seçim propaganda çalışmaları kapsamında Yıldırım'daydı. Setbaşı, Yeşil, Şible, Yiğitler ve Emirsultan caddelerinde esnafı ziyaret eden Ayşe Hacıoğlu, "Bursa'daki 18 vekilin 18'ine de talibiz" dedi.

HACIOĞLU İDDİALI KONUŞTU

AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Ayşe Hacıoğlu seçim çalışmalarını Yıldırım ilçesinde sürdürdü. Setbaşı, Yeşil, Şible, Yiğitler ve Emirsultan caddelerinde esnafı ziyaret eden Ayşe Hacıoğlu, Bursa'daki 18 milletvekili'nin 18'ine de talip olduklarını belirterek, "Seçime 12 gün kaldı. Bizler yoğun olarak çalışıyoruz. Çalışmalarınız devam ediyor. Hergün farklı bir ilçede, farklı bir yerdeyiz. Farklı bir eve misfir oluyoruz. Farklı bir esnafı ziyaret ediyoruz. Bu noktada çalışmalarınız son hızla devam ediyor. Yapılan çalışmalar vatandaşlarımızın geri dönüşleri güzel. Gelen tepkiler gayet olumlu. Türkiye genelinde olduğu gibi, Bursa'dan da iyi bir sonuç çıkacağını düşünüyoruz. Bütün vatandaşlarımızın desteğini arkamıza alarak ilerlemeye devam diyoruz. Bursa'da 18 vekili çıkacak. Biz 18 vekilin 18'ine de talibiz. Şunu unutmamak gerekiyor. Siyaset uzun soluklu bir koşudur. Ülkeye hizmit etme bağlamında gençler, kadınlar, (Biz bu hizmete talibiz) dedik ve Bursa'da yaptıklarımız çalışmalarla aldığımız geri dönüşlerle de 18 vekilin 18 ine de talibiz diyoruz. İnşallah her şey güzel olacak" dedi.
Başbakanımızın geçen hafta çoşkulu bir Bursa mitingi gerçekleştirdiğine vurgu yapan Hacıoğlu, "Bu elbette sandığa yansıyacaktır. Bundan eminiz. Bu sandıklardan çıkacak oy oranlarını da gösteriyor. Diğer partilere baktığımızda bu rakamların çok düşük olduğunu bize yaklaşamadıklarını zaten net olarak görüyoruz. Umudumuz mitinglerde gördüğümüz kalabalığın sandıkta da karşılığını bulması ve bu dönemde güçlü bir şekilde iktidara gelmek" diye konuştu.
Milletvekili adayı Hacıoğlu, şöyle konuştu:
"Başbakanımızın dediği gibi, gidilmedik sokak, kapısı çalınmadık ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. AK Parti'nin son 8.5 yılda yaptıklarını, bundan sonra yapacaklarımızı anlatacağız. Bugün de Yıldırım'dayız... Yeşil'de, Şible'de, Emirsultan'da vatandaşlarımızla bir araya geldik. Halkımızın ilgisi, teveccühü bizleri çok mutlu ediyor. Özellikle gençlerin tepkisi çok güzel... Yaptığımız bire bir görüşmelerde seçilme yaşının 25'e indirilmesiyle birlikte gençlerin moral ve motivasyonlarının arttığını görüyoruz. Vatandaşlarımız AK Parti'den ve yapılan hizmetlerden memnun. Eksik olduğunu düşündükleri noktaları da bizlere iletiyorlar. Notlar alıyoruz. Gerekli çalışmaları yapacağımızı belirtiyoruz".
Türkiye'de bu yıl ilk defa oy kullanacak yaklaşık 5 milyon genç olduğunu dile getiren Ayşe Hacıoğlu, "Bursa'da da bu sayı yaklaşık 180-200 bin civarında... Gençlere yatırımlarımız devam ediyor. Seçilme yaşının 25'e indirilmesi ile gençlere ne kadar değer verdiğimizi ve onlar için yatırım yaptığımızı zaten görüyorlar. Gençlerin yolu açık... Gerek eğitimde, gerek sağlıkta yaptığımız yatırımlar ve kişisel gelişimlerine yaptığımız katkılarla da gençleri desteklemeye devam ediyoruz" diye konuştu.
Milletvekili Adayı Ayşe Hacıoğlu, daha sonra Yiğitler TOKİ konutları esnafını ziyaret etti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!