Güzellik uğruna!

Amerika'nın Ermeni asıllı magazin yıldızı, ünlü manken Kim Kardashian, 'Kourtney and Kim Take Miami' adlı reality şovunda denediği yaşadığı birbirinden ilginç deneyimlerle 'bu kadarı da fazla' dedirtti.

Güzellik uğruna!

'Kourtney and Kim Take Miami' adlı reality şovda en son güzellik tekniklerinden birini deneyen Amerikalı ünlü magazin yıldızı Kim Kardashian bir daha asla böyle şeyler yapmayacağına yemin etti. 'Vampir tekniği' olarak adlandırılan ve kişinin kolundan alınan kanın yüzüne enjeksiyonuna dayanan tekniği deneyen ünlü manken adeta bir vampire döndü.

Kanın gençleştirici ve yüzdeki kırışıkları giderici etkisinden yola çıkılarak bulunan bu teknik ünlü mankene zor anlar yaşattı. Kolundan kan alındığı sırada oldukça serin ve soğukkanlı görünen Kim Kardashian, bu sırada ''İnsanı genç gösteren ve hissettiren şeyleri denemeyi seviyorum.'' şeklinde konuştu. Daha sonra tekniği uygulayanların ''Biraz canınızı acıtabilir.'' uyarısına rağmen devam eden ünlü manken prosedürün sonlanmasının ardından, ''Aman Tanrım! Bir daha asla bunu gibi şeyler hissettiren bir tekniği denemeyeceğim.'' şeklinde konuştu.

Kardashian'ın kararının değişmesinde tekniğin korkutucu şeklinin etkili olduğu belirtiliyor. Kişinin oldukça büyük bir iğne ile kolundan alınan kendi kanının yüzüne bu sefer ince uçlu bir botoks iğnesi ve vakumlama tekniği ile enjeksiyonuna dayanan tekniği uygulayanların görüntüsü Transilvanya'nın ebedi sahibi Kont Drakula'yı aratmıyor. Prosedürün ortasında sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden de bir fotoğrafını paylaşan güzel mankenin görüntüsü takipçilerini bir hayli şaşırttı. Yüzünün kendi kanıyla kaplanmış olduğu bir şekilde baş ucundaki 'kanlı' havluyla poz veren ünlü mankeni gören takipçileri gözlerine inanamadı.

Daha sonra, gece yarısı Miami'nin kuzeyindeki bir polis karakoluna giderek şüphelilerin nasıl tutuklandığı konusundaki merakını gidermek isteyen ünlü manken burada da amacına ulaştı. Ünlü manken, karakola gelen çağrının ardından olay mahaline hareket etmeden önce durumu ''Biraz üzüntü verici çünkü hangi çağrıya gerçekten gidilmesi gerektiğini asla bilmiyorsunuz. Ama gerçekten çok heyecanlı.'' şeklinde ifade etti.

Şüphelilerin yerinin belirlenmesi ve silahların ateşlenmesinin ardından polislerin suçluları tutuklamasıyla Kim Kardashian da bölgeye intikal etti. İlk defa böyle bir şey gördüğünü söyleyen ve kadın polis memurlarıyla bir süre muhabbet eden eden Kardashian daha sonra memurlardan ellerini arkadan kelepçelemelerini istedi. Bu hareketinin nedenini '' Sadece nasıl hissettirdiğini öğrenmek için denedim.'' diyerek açıklayan ünlü manken çok heyecan verici bir iş olduğunu belirtti.

Kim Kardashian ardından, özel dedektif Jake Schmidt ve timinin daveti üzerine bir araştırmaya katıldı. 15 yaşında ortadan kaybolan Fata isimli siyahi bir kıza ulaşmaya çalışan ünlü manken ve dedektif ekibi bu süreçte yoğun araştırmalar yaptı. Dedektiflerin özel eşyalarıyla tanışan ve dedektiflere duyduğu hayranlığı dile getiren Kardashian, Fara'nın ortadan kaybolması dosyasının Fara'nın erkek arkadaşının isminin hatırlanması ile çözülebileceği konusunda duruma bir de yorum getirdi.

Dedektif Jake Schmidt'in gerçekten bir dedektif gibi göründüğünü belirten ünlü manken, dedektifle katıldığı araştırmanın ardından durumu ''Gerçek bir dedektif gibi işler yaptım, aynı zamanda aileye de yardımcı olmaya çalıştım.'' şeklinde ifade etti. Dosyanın ardından şov Fara'nın henüz bulunamadığını belirten bir dipnot ile sona erdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!