Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu?

Güzel şarkıcı Demet Akalın ve sevgilisi Okan Kurt dün gece Eyüp Sultan'da Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.

Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu?

Güzel şarkıcı Demet Akalın ve sevgilisi Okan Kurt dün gece Eyüp Sultan'da Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayaklıgazete.com'un haberine göre, Akalın ve Kurt çifti önce dua ettiler daha sonra Okan Kurt namaz kıldı. Hayranları tarafından aşırı ilgi gören Demet Akalın, sevgilisi Okan Kurt namazdan çıkana kadar basın mensuplarının yanında bekledi.

OKAN'I DİLEDİ!

Demet Akalın ve Okan Kurt namaz sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Okan Kurt ''Aileme, işlerime ve mutluluğumuza dua ettim'' dedi. Evlilik dilediniz mi sorusu sorulunca Akalın gülme krizine girdi, Okan Kurt ''Aşkım niye gülüyorsun? Tabi ki de diledim. Sen diledin mi aşkım'' diye soran Kurt, ''Bende evlilik diledim, mutluluk diledim'' şeklinde yanıt verdi. Akalın daha sonra Yasin satan çocuklardan Yasin ve mendil alarak yardımda bulundu.
(AYAKLİGAZETE.COM)

Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu? Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu? Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu? Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu? Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu? Güzel şarkıcı kandil gecesi ne dilekte bulundu?
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!