Güvenlik tedbirleri arttırıldı

Ankara'da geçen hafta AK Parti ve Adalet Bakanlığı'na gerçekleştirilen saldırılar, Başbakanlık Merkez Bina'daki tedbirlerin artırılmasına neden oldu. Merkez Bina'ya girmek isteyen araçlar, yerdeki setin içine konulan 4 kamera ile detaylı bir şekilde incelendikten sonra Başbakanlık'a girebiliyor.

Güvenlik tedbirleri arttırıldı

AK Parti Genel Merkezi'ne ve Adalet Bakanlığı'na gerçekleştirilen terörist saldırıların ardından Başbakanlık Merkez Bina'daki güvenlik önlemleri artırıldı. Merkez Bina'nın girişinde bulunan kontrol noktasında normal kameraların yanı sıra yerdeki setin içine de kamera yerleştirildi. Set içinde bulunan 4 kamera ile Başbakanlık Merkez Bina'ya gelen araçların altı iyice incelenmeye başlandı. Bakanların makam araçları dışında Merkez Bina'da görevli araçların altı dahi yerdeki 4 kamera tarafından kayıt altına alınırken, kontrol noktasındaki polis memuru da önündeki monitörden Merkez Bina'ya giriş yapan araçların altını rahatlıkla görebiliyor.

Bakanlar Kurulu'nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanması beklenirken, Adalet Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın da içinde bulunduğu Başbakanlık Merkez Bina etrafında sıkı güvenlik önlemleri dikkat çekiyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!