Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Gülben Ergen'e çok ağır tweet

Sema Çelebi, sosyal paylaşım sitesi twitter'da Gülben Ergen için ağır konuştu.

Gülben Ergen'e çok ağır tweet

Herkesin 'ıstakoz kraliçesi' diye tanıdığı Sema Çelebi, sosyal paylaşım sitesi twitter'a bir girdi pir girdi. Sosyetik işkadının hedefinde Gülben Ergen vardı.

Sema Çelebi, Ergen hakkında yazdığı şu cümleyle büyük tepki çekti: "Hanımın birisi Gülben Ergen'e sormuş: Madem ki bukadar milliyetçisin; neden Kürt asıllı bir adamla evlenip 3 tane çocuk doğurdun? Enteresan, manidar!"

Hayranı oldukları sanatçı hakkında yazılan bu cümleyle öfkelenen Gülben Ergen sevenleri, durumu Ergen'e iletti. Sanatçı, kendisine ulaşan hayranlarına; "Ben, bu tarzda yapılan saçma eleştirileri umursamam, bu insanlara cevap vermem. Siz de bu insanla muhatap olmayın" dedi.

Herkes haddini bilsin; siz konuştukça unutulanları hatırlatacağım. Gülben Ergen'in kendisi ve tayfaları; ben estetik yapıyorum ama siz kendinize fena yapıyorsunuz!

SERT SÖZLER ÇILDIRTTI

Hanımın birisi sen olamazsın onu bilirim. Hanımefendilik nerede, sen nerede? Ayıp yazdığından utan. Estetik utanmaya mani mi bilemem.

Sosyetik olmuş Sulukuleli!

Gülben Hanım, sana cevap vermedi. Çünkü seni muhatap kabul etmiyor.

Milliyetçilik üzerinden Gülben Ergen gibi 3 çocuk annesi bir kadına sallayan bu kadın, zamanında Amerika'da 5. Cadde muhtarlığına oynuyordu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!