Güçyetmez Basketbol Akademisinde dolu dolu yaz

Bursa'da faaliyet gösteren Güçyetmez Basketbol Akademi'nin kurucusu ve baş antrenörü, TOFAŞ ve BANVİT Kulüplerinin A Takımlarının eski oyun Kurucusu Mustafa Güçyetmez, gençlere basketbol sevgisini aşılamaya devam ediyor.

Güçyetmez Basketbol Akademisinde dolu dolu yaz

Basketbol yaz okulunda 6-16 yaş arası üç farklı grupta geleceğin basketbolcularını yetiştiren Güçyetmez Akademi'ye zaman zaman süper lig oyuncuları antrenmanlara konuk olmaya devam ediyor. Son olarak Sakarya'ya yeni transfer olan Süper Lig oyuncusu Uğur Dokuyan, Güçyetmez Basketbol Akademisi'nde gençlerle antrenmana katılarak tecrübelerini paylaştı.

Güçyetmez Basketbol Akademisi Kurucusu Mustafa Güçyetmez'den bireysel gelişim eğitimi de alan Uğur Dokuyan gençlerle keyifli bir gün geçirdi. Bursa'da Uğur Dokuyan'ı misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Mustafa Güçyetmez, "Akademi olarak içerisinde bulunduğumuz yaz ayını dolu dolu geçiriyoruz. Basketbol tutkunu gençlerimizi iyi birer takım oyuncusu olmaları için çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalarımızı yaparken, basketbolcu arkadaşlarımızı da misafir ederek, onları gençlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Uğur Dokuyan'da Bursa'da olmaktan ve Mustafa Güçyetmez'den bireysel gelişim eğitimi almaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, "Transfer olduğum Sakarya'da iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!