GTSO'ya Fransız denetimi

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası'nın mali durumu uluslarası denetim kuruluşu olan Marzars A.Ş. tarafından denetlendi.

GTSO'ya Fransız denetimi


Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası, merkezi Fransa'nın başşehri Paris'te bulunan uluslararası denetleme kuruluşu Marzars Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından 23-26 Ağustos tarihleri arasında denetlendi. Dört kişilik personelin yaptığı mali denetimin ardından rapor hazırlandı.
Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Akıt, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek, uluslararası bir denetleme kuruluşuna kendilerini denetlettirdiklerini söyledi. Akıt, "Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası, ilçeler içinde ilk 5 yıldızlı uluslararası akreditasyonu olan bir kurumdur. Bu yıl mali denetim için Marzars A.Ş.nin Bursa'da ortaklığı bulunan denetleme firması ile anlaştık. Kendi mali yapımızı uluslararası bir kuruma denetlettik. Çıkan netice sevindirici oldu. Bize sunulan raporda, kurumuzda mali yönden bir eksiklik bulunmadığı belirtildi. Bu yıldan sonra her türlü denetimlerimizi kendi bünyemiz dışındaki şirketler aracılığı ile yaparak, uluslararası standartlarında çalışacağız" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!