Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

GSSİGORTA BURSA'DA HİZMETE GİRDİ

Türkiye'nin en ünlü spor kulüplerinden Galatasaray ile Alman sigorta devi HDI iş birliğiyle kurulan GSSİGORTA, üçüncü konsept acentesini Bursa'da hizmete açtı.

GSSİGORTA BURSA'DA HİZMETE GİRDİ

Galatasaray ile HDI, sigorta sektöründe bir ilke imza atarak oluşturduğu GSSİGORTA markasıyla Türkiye'ye yayılıyor. İki dev kuruluşun güç birliği ile oluşan GSSİGORTA HDI markası, Bursa'daki tüketicileriyle buluştu. Proje çerçevesinde GSSİGORTA HDI markalı üçüncü acentelik Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hizmete açıldı
. Mudanya Yolu Asya İş Merkezi'nde faaliyetlerine başlayan GS HDI Sigorta'nın Bursa acentesi, Vali Şahabettin Harput, HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, Genel Koordinatör Ahmet Yaşar, GSSİGORTA HDI Genel Koordinatörü Meltem İmirzalıoğlu'nun da iştirak ettiği törenle açıldı.
HDI Sigorta Genel Müdürü Enis Talaşman, Ankara ve İzmir'in ardından üçüncü konsept acentenin hizmete başlamasının mutluluğunu belirterek, "GSSİGORTA HDI markası yıl sonuna kadar 40 acente ile Türkiye'de sigortacılık hizmeti sunacak. Acentelerimizin başarılı olmasını diliyoruz. Çok modern pırıl pırıl bir ofiste sigortacılık hizmetini sunacağız" dedi.
Vali Harput, HDI Sigorta ve Galatasaray gibi iki güzide markanın iş birliğinin önemli bir hizmet olduğunu söyledi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!