Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Grafiker çiftten ilginç davetiye

Balıkesir'in Gönen ilçesinde, mahalli bir gazetede grafiker olarak çalışan Korkmaz ve Nigün Erdoğan çifti, yaptıkları ilginç davetiyeyle dostlarını çocuklarının sünnet düğününe davet etti.

Grafiker çiftten ilginç davetiye


1998 yılından bu yana Bandırma'da çeşitli gazetelerde görev yapan Korkmaz Erdoğan, oğulları Tolga'nın sünnet düğününü dostlarına ilginç bir davetiyeyle duyurmak istediklerini belirterek, "Düğün davetiyelerinin birbirine çok benzediğini düşünerek farklı bir davetiye yapmak istedik. Gazete sayfası şeklinde tasarladığımız davetiyede sünnet eğlencesi duyurusunu, düğün tarihi ve yerini haber metni şeklinde yazdık" dedi.
"Son Haber - Türkiye'nin en çok okunan sünnet gazetesi" başlıklı davetiyede, "Uzun uğraşlar sonucu görüşmeyi başardığımız afacanımız, sürpriz bir açıklama ile sünnet olup adam olmaya karar verdiğini bildirdi. Hazırlıkların yoğun bir şekilde sürdüğünü belirten Erdoğan ailesi 'O bizim yaşama sevincimiz. Bu sevincimize ortak olmak isteyen tüm eş, dost ve akrabalarımız davetlidir' diyerek duygularını dile getirdiler" ifadeleri yer aldı.
Korkmaz Erdoğan, davetiyenin herkes tarafından ilgi gördüğünü ifade etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!