GoPro Hero7 sızdırıldı

Aksiyon kameraları üreten firmanın yeni nesil GoPro Hero7 modelleri tekrar sızdırıldı. Tüm özellikleri ile detaylı olarak sızdırılan cihazları haberimizde değerlendiriyoruz.

GoPro Hero7 sızdırıldı

GoPro Hero7 ailesi 3 modelden oluşacak

İlk olarak eylül ayının başında ortaya çıkan Hero7, detaylı özelliklerle tekrar sızdırıldı. Hero7'nin üç modeli ise; üst sınıf model GoPro Hero7 Black, orta sınıf model Hero7 Silver,  ve alt sınıf model Hero7 White olacak.

GoPro Hero7 Black özellikleri

En güçlü ve en gelişmiş özelliklere sahip olan Hero7 Black modeli ekstra bir cihaz yardımı olmadan canlı yayın yapabilme özelliğine sahip. Hero7 Black, 12 Megapiksellik kamerasıyla saniyede 60 kare ile 4k videolar çekebilmekte, üstelik bu çekimlerde GoPro'nun "HyperSmooth" adını verdiği görüntü sabitleme özelliğini de kullanabiliyorsunuz.

"HyperSmooth" teknolojisiyle çekilen videoların gimbal kullanılarak çekilmiş gibi olduğu belirtiliyor. 4K videoları 78Mbps bitrate oranıyla kaydedebilen Hero7 Black, farklı çekim modları ile de gelecek. 2.7k çözünürlükte 120 fps kaydedebilir veya FullHD olarak 240 fps ile süper ağır çekim videolar çekebilirsiniz. Black sürümünde gelecek olan diğer önemli özellikler arasında ise harici mikrofon bağlayabilme özelliği, bu sayede daha detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

GoPro Hero7 Silver özellikleri

Hero7 Silver modeline baktığımızda ise 4k çözünürlükte 30 FPS görüntü vaat ettiğini görmekteyiz. Bu model ile çekilen 4K videolar, 30 mbps bitrate oranıyla çekilecek.

Üç model arasında çıkarılabilir pile sahip olan tek model ise, Black modeli. Bunların dışında tüm modeller, 10 metreye kadar su geçirmeme, time lapse, ses kontrolü, sosyal medya siteleri için dikey video kaydetme ve 2 inchlikdokunmatik ekran özellikleri ile gelecek. Cihazlar henüz resmi olarak duyurulmadan, sızdırılmış olduğu için fiyat ve çıkış tarihleri konusunda bir bilgimiz yok.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!