Google katlanabilir telefon trendine dahil olabilir!

Son zamanlarda pek çok marka, katlanabilir telefon trendine yoğun ilgi gösteriyor. Tasarımları ile dikkat çeken katlanabilir telefonlar, yüksek fiyatlar ile de cepleri yakıyor. Geçtiğimiz günlerde sızan bir patente göre, Google da katlanabilir telefon piyasasına giriş yapmak isteyen markalardan birisi. Google katlanabilir telefon patenti ile bu trende dahil olabilir!

Google katlanabilir telefon trendine dahil olabilir!

Google katlanabilir telefon ile karşımıza çıkabilir!

Huawei ve Samsung'un katlanabilir telefon modellerini tanıtmasının ardından, diğer markalarda benzer ürünlerini piyasaya sunacaklardır. Görünüşe göre Google, bu konuda dışlanmak istemiyor.

Google'ın patenti bazı noktalarda, Motorola'nın katlanabilir telefon patentleri ile de benzerlik göstermekte. Şu an için detaylar bakımında çok yetersiz olsa da, fikir edinmek açısından yeterli sayılabilir. Bu aşamada kamera, port ve delikler gibi bazı detaylar henüz eklenmemiş.

Google her ne kadar bu piyasaya giriş yapmak istese de, bu şu an için bu kadar kolay olmayabilir. Katlanabilir telefon piyasasında rekabet gittikçe artacak gibi gözüküyor. Google'ın bu durumun üstünden gelmesi için iddialı bir ürünle piyasaya çıkması gerekir. Yine de bu patentin defalarca değişebileceğiniaklımızda tutalım. Google sonunda bambaşka bir ürünle de karşımıza çıkabilir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!