Google Fotoğraflar yeni özelliklere kavuşuyor!

Google Fotoğraflar, yapay zeka tabanlı yeni özellikleri ile son dönemde adeta rakip tanımaz hale geldi. Özellikle sınırsız fotoğraf ve video depolama alanı ile beğeni kazanan Google Fotoğraflar uygulaması için yeni özellikler yolda!

Google Fotoğraflar yeni özelliklere kavuşuyor!

Bu kez Fotoğraflar uygulamasının kazanacağı yeni özellikler ortaya çıktı!

Yakında yayınlanacak güncelleme ile Fotoğraflar uygulaması bulut depolamakonusunda kullanıcılara yeni bir seçenek sunacak. Sınırsız depolamanın aksine fotoğrafı orjinal hali ile depolamayı tercih eden kullanıcılara, fotoğrafların kalitesini düşürerek bulut depolama alanıda yer açma seçeneği sunulacak.

Tabi, bu seçeneği tercih eden kullanıcılara, değişiklik öncesinde fotoğrafların orjinal hallerini indirme imkanı sunulacak. Fotoğraflar uygulamasının kullanıcılara sunacağı bir diğer yenilik ise bokeh efekti konusunda olacak. 

Fotoğraflar uygulaması ile bokeh efektini daha az veya daha yoğun hale getirmek için ayar yapılabilecek. Bu bokeh ayarının, renk ayarlarının yer aldığı fotoğraf düzenleme arayüzüne ekleneceği belirtiliyor.

Bu değişikliklerin tam olarak ne zaman kullanıcılara sunulacağı belirsiz olsa da, Google'ın her geçen gün Fotoğraflar uygulamasını daha iyi hale getirdiği ortada.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!