'Gönder gelsin' şarkısı 2 milyon oldu

Sesi ve oyunculuğuyla gönüllerde taht kuran Eylül Öztürk, yeni single'ı Gönder Gelsin ile dijital platformlara bir kez daha damgasını vurmayı başardı. günlük kısa bir zaman diliminde izlenme sayısı 2 milyon kişiye ulaşmayı başaran Öztürk, zirve basamaklarını hızla tırmanmaya başladı.

'Gönder gelsin' şarkısı 2 milyon oldu

Sözleri Eylül Öztürk'e olan Gönder Gelsin'i eşi Barış Kenan Özkan'ın yönetmenliğinde Tayland'ta kliplendiren Eylül Öztürk, dört gün süren çekimler sırasında zaman zaman zor anlarda yaşadı.

Birbirinden renkli anlara da sahne olan klip çekimlerinde yönetmen koltuğunda oturan eşinin direktiflerine harfiyen uyan Eyül Öztürk, ilk single'ı Avamel'in ardından yine iddialı bir çalışmaya imza atmış oldu. Sıra dışı tarzı ile sosyal medya fenomeni olarak çıktığı kariyer yolculuğunu oyunculuk ve müzikle taçlandıran Öztürk,sevenlerinden de son derece güzel yorumlar aldığını ve yaz boyunca şarkılarını Bodrum, Çeşme, Marmaris, Kuşadası, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok şehir ve tatil bölgesinde hayranları ile buluşturmak için çeşitli konser ve etkinliklerde sahne alacağını müjdeledi.

Hali hazırda Bodrum, Çeşme, Kuşadası, Marmaris ve Fethiye gibi tatil beldelerinde Beach Club'larda en çok çalınan şarkılar arasına girmeyi başaran Gönder Gelsin'le hızlı bir ivme yakalayan ve müzikal yolculuğunda kimseyi rakip olarak görmediğini, herkesin kulvarının ve tarzının belirgin farklılıklar gösterdiğini dile getiren başarılı fenomen, örnek aldığı ismin ise Sezen Aksu olduğunu dile getirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!