Gökhan Türkmen hayranlarını coşturdu

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 2018 Bahar Şenlikleri kapsamında sahne alan Gökhan Türkmen, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Gökhan Türkmen hayranlarını coşturdu

Gökhan Türkmen, KKTC Telsim ana sponsorluğunda 7 Mayıs'ta başlayan ve 11 Mayıs'ta son bulacak olan GAÜ 2018 Bahar Şenlikleri'nin ilk gününde sahne aldı.

Konser öncesinde GAÜ Rektör Yardımmcısı Doç. Dr. Sualp Davut ile basın toplantısı gerçekleştiren Türkmen, "Üniversite öğrencileriyle sürekli iletişim halindeyiz. Onlarla çok güzel zamanlar geçiriyoruz. Onların enerjisi çok daha farklı oluyor konserlerde. Hava da güzel devam ederse, burası çok güzel olacak. Tabii ki beni kabul ettiğiniz için burada yer verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Kıbrıs'a gelmekten her zaman çok mutluluk duyuyoruz. Özellikle üniversite öğrencilerine konser vermek her zaman daha keyifli oluyor. Şenlikler de umarım çok güzel devam eder. Önemli olan öğrencilerin eğlenebilmesi. Sınavlar öncesi stres atmaları. İnşallah onların bu stresini atmalarına vesile olabiliriz" dedi.

GAÜ 2018 Bahar Şenliklerinin üçüncü günü olan 9 Mayıs Çarşamba günü saat 22.00'da, Türkiye'nin sevilen isimlerinden Edis şenlik alanını coşturacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!