Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Gökçek'ten olay belgeler

Taksim Gezi Parkı eylemlerinin perde arkasını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Beyaz Tv canlı yayınında anlatırken, Gezi Parkı eylemlerini yıllar öncesinde planladığını belgelerle açıkladı.

Gökçek'ten olay belgeler

Gezi Parkı olaylarının perde arkasını elindeki belgelerle gözler önüne seren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Beyaz TV'de yayınlanan Basın Kulisi adlı programda yine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Gökçek, Gezi Parkı eylemlerini yıllar öncesinde planladığını belgelerle açıkladı.


kişinin eline ulaştırdığı çalışma notlarını canlı yayında gösteren Gökçek " Türkiye 'de oynanan oyun özellikle dış güçlerin ve onların maşalarının teker teker ortaya koyduğu oyundur. Ve bundan sonra devam edecektir. Bu notların o tarihte alındığını inandırabilmem için tek husus yeminimdir. Müslümanlar yalan yerine yemin edemez. Bu belgeler bize birisi tarafından getirildi. O getirilen kişileri, devletin resmi kurumları (savcılıklar) sorarsa söylerim. Hem vallahi hem billahi bu belge gerçektir. " dedi.

Gökçek 'in canlı yayında gösterdiği çalışma notları ile Gezi Parkı eylemleri arasındaki benzerlikler ise dikkat çekti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!