Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Göçer konsere zor yetişti

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer BVS Group bünyesinde kurulan Vassiba OrganizasyonUn etkinliğinde Aqua Florya AVM'de muhteşem bir konser verdi.

Göçer konsere zor yetişti

Konser öncesi İstanbul trafiğinin adeta gazabına uğrayan ünlü sanatçı konsere yarım saat kala Haliç'te kaldığını ve trafiğin ilerlemediğini Vassiba organizasyon yetkililerine telefonla bildirdi. Bunun üzerine harekete geçen organizasyon yetkilileri hemen bir moto-kurye göndererek Ferhat Göçer'i konser alanına motosikletle yetiştirdi.

Ünlü sanatçı konser öncesi basın mensuplarının da sorularını yanıtladı. Göçer; ' İki buçuk yıl aradan sonra 7 Ekim'de yeni albümümüzü çıkartıyoruz. Bu albümde ağırlıklı olarak benim bestelerim var. Yurt dışında sanatçılar 6 ay önceden gün vererek albümlerini çıkartabiliyor. Bizde böyle bir şey olmuyordu ama bende 'Neden olmuyor, biz deneyelim' dedim. 6 ay önceden gün koyduk. Şimdi o güne yetiştirmeye çalışıyoruz. Albüm yapmayı hamallık gibi düşünebilirsiniz. Dünyada da tam tersi. Ama albüm ağırlığı olan bir şey' diye konuştu.

Basın toplantısının ardından sahneye çıkan Göçer; 'Geçtiğimiz günlerde kutladığımız 91. Zafer Bayramımız ve son dönemde oldukça ihtiyaç duyduğumuz ve zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde Dünya Barış gününüzü kutlarım' diyerek Zafer marşını söylemeye başladı. Konseri izlemeye gelen 4500 kişi ayağa kalkarak hep bir ağızdan zafer marşını söyledi. Aşırı kalabalık olduğundan dolayı kapılar konser başlamadan 45 dakika önce kapatıldı. Göçer, Türkçe şarkıların yanı sıra sahnede söylediği İngilizce şarkılarla da oldukça alkış aldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!