Giresunlulardan vekillerine fındık ve zeytin

Bursa Giresun Dernekleri yöneticileri, 12 Haziran seçimleri sonrasında Bursalı ve Giresunlu milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Giresunlulardan vekillerine fındık ve zeytin

Bütçe görüşmelerinin başlaması sebebiyle Bursalı vekillerden İsmet Su ve İsmail Aydın, Giresunlu vekillerden Adem Tatlı ve Mehmet Geldi'yi ziyaret eden Bursa Giresun Dernekleri yöneticileri, parti ayrımı gözetmeden milletvekillerini gelecek günlerde ziyaret etmeye devam edeceklerini açıkladılar.
Bursa Doğankent Dernek Başkanı İsmet Aydın, Gemlik Çotanakspor Başkanı Cemil Karataş, Gemlik Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Uslu ve Bursa Espiyeliler Derneği Yöneticisi Seyati Karakaya'nın katıldığı görüşmede, vekiller İsmet Su ve İsmail Aydın, Adem Tatlı ve Mehmet Geldi ile önümüzdeki süreçte Bursa ve Giresun'a neler kazandırılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. TBMM İdare Amiri Salim Uslu'nun makamında gerçekleşen ziyarette, Bursalı ve Giresunlu vekillere yeni dönem projelerinde tam destek sözü verildi.
Bursa Giresun Dernekleri adına konuşan Cemil Karataş, "Milletvekillerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bütçe görüşmeleri sebebiyle diğer vekillerimizle görüşme imkanımız olmadı. Gelecek ayda diğer milletvekillerimizle de bir araya geleceğiz. Bursa adına, Giresun adına, Bursa'da yaşayan Giresunlular olarak üzerimize düşeni yapacağız" dedi.
Heyet, ziyaret sırasında Bursa'nın Gemlik zeytini ve zeytinyağı ile Giresun'un fındığını milletvekillerine hediye etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!