Gemlik'e MHP'den üst düzey ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Gemlik İlçe Teşkilatına, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MYK Üyesi ve Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Yöneticileri ziyarette bulundu.

Gemlik'e MHP'den üst düzey ziyaret

 Heyet MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu Yöneticilerinin yanı sıra, Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve çok sayıda partili tarafından karşılandı. Ziyarette Genel konuların yanı sıra, son günlerde Gemlik ve Bursa kamuoyunu meşgul eden Arazi satışını MHP'nin kamu zararı gerekçesi ile yargıya taşıma konusu da ağırlıkla görüşülürken, toplantı öncesi vefat eden İş Adamı Asım Kocabıyık'ın ruhuna Fatiha okundu.

Hasan Toktaş; Gemlik Halkının Ekmeğinin Peşindeyiz.
MHP İl Başkanı Hasan Toktaş, ''Böylesi bir heyetle Gemlik'i ziyaret etmek umut verici'' derken, Gemlik İlçe Teşkilatının belirlediği gündem ve Gemlik halkının menfaatlerini gözeterek verdiği mücadele ile Gemlik Belediye Başkanlığına en büyük aday olduğunu belirtti. Line TV'de Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz ile çıktığı programdan bahsederken, program sonrası Başkanvekili Refik Yılmaz'ın ''MHP'ye buradan ekmek çıkmaz'' sözüne atıfta bulunarak, ''Bu söylem Başkanvekilinin fikriyatını ortaya koymuştur. MHP'nin tek derdi beceriksizlik ve hukuksuzluk sayesinde kaybedilen 15 trilyondur. Bizler Gemlik halkının ekmeği için mücadele veriyoruz'' dedi. Sözlerini Asım Kocabıyık'a Allahtan rahmet dileyerek sonlandırdı.

Özensoy; Gemlik'te lekesiz, şaibesiz tek parti MHP'dir.
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Necati Özensoy ''Gemlik teşkilatının her zaman gönlümüzde ayrı yeri vardır. Şunu ifade etmek istiyorum, Ülkücüler bu ülke için çok fazla bedel ödediler. Gemlik'te de tek lekesi olmayan, hakkında tek şaibe olmayan parti MHP'dir. Gemlik halkının bunu değerlendirmesi gerekmektedir.
Geçmişte de Gemlik Gübre'nin 200 milyon dolarlık arazisi, deposunda 30 milyon dolarlık gübre ile 83 milyon'a peşkeş çekildiğinde karşısında duran MHP olmuştu. Yine aynı zat'ın da payı olan ve yapılması planlanan Termik Santralin karşısında duran, konuyu gündeme getiren MHP Gemlik teşkilatı olmuştu. Bu günde Gemlik halkının menfaatlerini savunan, 15 milyonluk zararın hesabını soran yine MHP'dir. Gemlik halkının da bunu göreceğinden ve yerel seçimlerde MHP'ye hakkı olan Belediye Başkanlığını vereceğinden eminiz.'' Şeklinde konuştu.

Büyükataman; Mevcut iktidarın oyununun farkındayız
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise Kongre sürecinden bahsederken, birlik beraberlik içinde sona eren kongreye ve bazı kesimlerinin beklentilerinin olmadığına değinirken, sözlerinin devamında ''inandığımız değerler adına verdiğimiz mücadelemizde Gemlik teşkilatımız hep yanımızda oldu. Bazı kesimlerin beklentilerinin aksine 'Demokrasi Şöleni' denilebilecek bir kurultay yaşadık.
Mevcut iktidarın oyununun, gizli gündemlerinin farkındayız. MHP'siz siyaset istiyorlar. Dönüşüm arzu ediyorlar, arzu ettikleri dönüşüm Millet'in hayrına değildir. İstiklalimizi ve istikbalimizi tayin edecek 3 seçim var önümüzde. Yerel idareler, Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimler. Yürekten inanıyor ve biliyorum ki, Bursa'da ve Türkiye'de bir şeyler olacaksa, bu Gemlik'ten başlayacaktır.

Son alarak söz alan MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu, Yerele ağırlıklı önem verilmesinin önemine dikkat çekerken birlik ve beraberliğin olumlu yansımalarının olacağını belirtti.

Heyet son olarak Gemlik Ülkü Ocakları binasını ziyaret ederken, gençlerin ikramı olan zeytin, peynir ve simit'i ocaklı gençlerle paylaşarak sohbet etti.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!