Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız: Gemlik ilçe başkanımız ve teşkilatımız görevinin başındadır

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, Bursa yerel basını ile bir kısım ulusal basında çıkan Gemlik teşkilatının istifa ettiği yönündeki haberlere ilişkin bir açıklama yaptı.

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız: Gemlik ilçe başkanımız ve teşkilatımız görevinin başındadır

Gelecek Partisi Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, Gemlik ilçe teşkilatınıdan 30 kişinin istifa ettiği yönündeki haberleri yalanladı.

Yıldız otuz kişinin istifa etmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurgularken şunları söyledi: "Bursa'daki hızlı ve başarılı teşkilatlanmamız birilerini rahatsız etmiş olacak ki asparagas haberler yayarak coşku içinde geçen kongremizin ardından bizleri karalamaya ve sanki Gelecek Partisi Bursa teşkilatında problem varmış gibi göstermeye çalışıyorlar" dedi.

İstifa eden kişilerden istifa etmelerini kendilerinin istediğini altını çizen Alpaslan Yıldız, sözlerine şöyle devam etti: "Yerel medya, eski teşkilat başkanının beyanatına istinaden böyle bir haber yapmış. Gemlik ilçe başkanımız ve yönetimi görevinin başındadır. Sayısı toplamda onu geçmeyen yönetim kurulu üyelerinden istifalarını biz talep ettik. İlçe yönetim kurulumuz ile yarın gerçekleştireceğimiz toplantının ardından net tabloyu ortaya koyacağız."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!