Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Geely yükselmeye devam ediyor

DD'nin (Otomotiv Distribütörleri Derneği) açıkladığı 2013 yılı Haziran ayı raporlarına göre, sektörün Mayıs ayına göre yüzde 9'luk bir daralma yaşadığı görülürken Geely, Emgrand modelindeki satışlarını yüzde 43 oranında artırmasıyla dikkat çekiyor.

Geely yükselmeye devam ediyor

2007 yılında kurulmuş Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş. tarafından satışa sunulan Çin'in en büyük özel otomobil markası Geely, sektörün yükselen yıldızı olmaya devam ediyor. Otomotiv sektörü 2013 yılı Haziran ayı raporları incelendiğinde, Mayıs ayına göre yüzde 9 daralan pazarda yükselen satış rakamlarıyla dikkat çeken Geely'nin Emgrand modeliyle Haziran ayı satışlarını yüzde 43 oranında artırdığı görülüyor.

Müşteri sadakatini kazanma hedefiyle olabilecek en düşük fiyata en üst donanım Geely Emgrand otomobilleri müşterilerinin beğenisine sunan Anadolu Araçlar, araçların tüm satış sonrası hizmetlerini de gerçekleştiriyor. 2010 yılında Geely'nin Volvo'yu satın alması ve yapılan teknoloji transferi anlaşması sonucunda 2016 yılında yeni teknoloji ile üretilmiş araçları piyasaya sunacak olan Anadolu Araçlar, bu gelişmeyle beraber yaşanacak dönüşümle büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!