Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

''Gazetecilerle işim yok, dışarı''

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Akademililer Birliği'nde verilen iftarda kendisine mikrofon uzatan basın mensuplarına, "Gazetecilerle işim yok. Dışarı" diyerek gazetecilerin çıkmasını istedi.

''Gazetecilerle işim yok, dışarı''

UZUN KUYRUK OLUŞTU

Akademililer Birliği tarafından düzenlenen iftara katılmak üzere Bolu'ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AVM girişinde MHP Bolu İl Başkanı Mustafa Ramazan, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili ve partililer tarafından karşılandı. Devlet Bahçeli'yi yakından görmek isteyen partililer AVM önünde uzun kuyruk oluşturdu. İftara dakikalar kala gelen Bahçeli, ilk olarak yeni açılan bir gözlük mağazasına girdi.

''GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMIYORUM''

Mağaza sahibinin güneş gözlüğü hediye etmek istemesi üzerine Bahçeli, "Teşekkürler ama ben güneş gözlüğü kullanmıyorum" diyerek gözlüğü almadı. Daha sonra işletme sahibinin hatıra kalmasını istemesi üzerine Bahçeli gözlüğü aldı. Daha sonra Kongre ve Balo Salonu'na geçen Devlet Bahçeli orucunu açtı. Devlet Bahçeli'nin yemek yediği masada kırmızı beyaz güllerden yapılmış ay yıldız dikkat çekti.

''GAZETECİLERLE İŞİM YOK''

Duanın ardından orucunu açan Bahçeli, daha sonra sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir saat boyunca katılımcılarla masa başında fotoğraf çektiren Bahçeli, daha sonra restoran geçerek çay içti. Gazetecilerin çay içmeye oturduğu sırada mikrofon uzattığını gören Bahçeli, "Gazetecilerle işim yok. Dışarı" diyerek basın mensuplarının çıkmasını istedi.

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!