Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Gaz kapsülleri ekmek kapısı oldu

OKMEYDANI'NDA yüzleri maskeli bir gruba polis gaz bombası ve boyalı plastik top ile müdahale etti. Müdahale bir vatandaşa da ekmek kapısı oldu. Polisin kullandığı gaz kapsüllerini toplayan Baygın Sönmez "Ben buradan topladığım fişekleri kilosu 2 TL'den hurdacıya satıyorum" dedi.

Gaz kapsülleri ekmek kapısı oldu

Şişli Okmeydanı, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi'nde toplanan bir grup, Başbakan'ın Okmeydanı'na gelmesini protesto etti. Yüzleri maskeli grup üyeleri polise taş ve molotof kokteyli attı. Polis de göstericilere gaz bombası ve boyalı plastik top ile müdahale etti. Atılan gaz bombasından mahalle sakinleri de etkilendi. Göstericiler ile polis arasındaki kovalamaca ara sokaklarda devam ediyor.


BOŞ GAZ FİŞEĞİ :KİLOSU 2 TL


Polisin göstericilere karşı kullandığı gaz fişeklerini toplayan Baygın Sönmez isimli bir vatandaş da durumu lehine çevirdi. Boş gaz fişeklerini toplayan Sönmez "Ben buradan topladığım fişekleri kilosu 2 TL'den hurdacıya satıyorum. Ayıp mı? Çalmıyorum çırpmıyorum." dedi. Gazlı müdahale sonrası işyerinin yandığını söyleyen bir vatandaşta "Ben burada bir esnafım. Dükkanım yanıyor.Bana kim yardım edecek" diye polise sitem etti.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!