Galaxy Note 9 güncelleme aldı!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy Note 9 güncelleme aldı. Cihazın Android 9.0 Pie güncellemesini ne zaman alacağı kullanıcılar tarafından oldukça merak edilirken, yayınlanan bu güncellemenin odağında ise performans iyileştirmeleri var.

Galaxy Note 9 güncelleme aldı!

Galaxy Note 9 için yayınlanan güncelleme ile birlikte, amiral gemisinin fotoğraf kalitesinin iyileştirildiği açıklandı. Son zamanlarda kullanıcılar arkadan parlatıldığı koşullarda yüzlerinin parlak çıkmasından oldukça yakınıyordu. Bugün yayınlanan sistem güncellemesi ile birlikte Note 9 kullanıcılarının yakındığı bu sorun tamamen ortadan kaldırıldı.

Yazılım güncellemesinin bunlarla sınırlı olmadığını belirten Samsung, düşük ışık parlaklığında da iyileştirmelerde bulunduğu görülüyor.

Bunların haricinde telefonun performansı üzerinde bir takım iyileştirmeler yapan Samsung, Galaxy Note 9 kullanıcılarının gündelik hayatta yaşadığı sıkıntılar üzerine gelen şikayetleri değerlendirerek, bu sorunları ortadan kaldırdı. Kısacası yeni güncelleme ile birlikte Samsung'un amiral gemisi artık daha kararlı bir şekilde çalışıyor.

Galaxy Note 9 güncelleme ile gelen yenilikler:

Kameranın fotoğraf kalitesi iyileştirildi.

Arkadan aydınlatılmış koşullarda yüzlerin parlaklığı iyileştirildi.

Gündüz/ Gece HDR kontrolü doğruluğu iyileştirildi.

Düşük ışık parlaklığı ve SNR ( Sinyal Gürültü Oranı) iyileştirildi.

Cihaz kararlılık geliştirilmesi ve böcek onarımları

Performans iyileştirmeleri

Galaxy Note 9 kullanıcıları ayrıca yeni güncellemeyi Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncellemeleri seçeneklerini izleyerek manuel olarak da indirebilirler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!